Покращення умов обслуговування громадян, впровадження електронних сервісів доступу до інформації, що перебуває у розпорядженні органів Пенсійного фонду України

Однією із сучасних і таких, що стають дедалі популярнішими, форм обслуговування громадян є надання послуг у електронному вигляді. Пенсійний фонд України не стоїть осторонь викликів сьогодення та надає громадянам можливість отримати широкий спектр послуг дистанційно-через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Таким чином, крокуючи в “ногу з часом” , використовуючи останні досягнення в галузі технрологій, працівники сервісного центру запровадили кардинальні зміни технології обслуговування громадян та широкий спектр електронних послуг, намагаючись зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним .

Розуміючи важливість розширення кола громадян, яким послуги надаються у електронному вигляді, фахівці Скадовського сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області проводять активну інформаційно-роз'яснювальну роботу, щодо переваг використання Веб-порталу. З початку поточного року спеціалісти сервісного центру провели 42 зустрічі з колективами підприємств і організацій в Скадовському районі Херсонської області. З початку функціонування Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України майже 4100 жителів Скадовського району  зареєструвалися для використання веб-ресурсу.

Спеціалісти розповідають громадянам про переваги використання Веб-порталу, зокрема задля контролю власного страхового стажу, який прямо впливає на призначення пенсії у майбутньому, роз'яснюють, як зайти до свого особистого електронного кабінету та переглянути відомості про свою трудову діяльність з 2000 року. Всі послуги та сервіси є абсолютно безкоштовними.

Використання можливотей Сервісів спростить механізм звернення та отримання необхідної інформації, зекономить час та ресурси і дозволить постійно бути в курсі новацій у сфері пенсійного забезпечення, контролювати свої особисті дані, замовляти і отримувати довідки, подавати документи для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді.