Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область

Співпраця продовжується

  24.03.2021 року відбулася робоча зустріч завідувача сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Ольги Святохи та спеціаліста з кадрових питань ДП «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ» Оксани Жиленко.

Було обговорено робочі питання та перспективні напрями співпраці, щодо сприяння у працевлаштуванні клієнтів служби зайнятості на сезонну роботу.

Підтримка роботодавця, а саме прискорене укомплектування кадрами та індивідуальний і адресний підхід до кожного шукача роботи - пріоритет роботи фахівців сектору рекрутингу та кар’єрних радників.

Шановні безробітні та шукачі роботи! Сезон 2021 наближається і санаторій «Скадовськ» запрошує на роботу з наданням гуртожитку і харчування та пропонує такі вакансії: офіціант, кухар, кухонний робітник, мийник посуду, молодша медична сестра(покоївка), лікар-терапевт, лікар-ендокринолог, лікар-педіатр, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, логопед, психолог, лаборант, сестра медична з масажу, сестра медична, сестра медична з функціональної діагностики, організатор культурно-дозвільної діяльності, бібліотекар, тесляр, робітник зеленого будівництва, двірник, прибиральник виробничих приміщень та інші.

Більш детальну інформацію та ознайомлення з умовами та оплатою праці, режимом та вимогами до майбутніх працівників можна отримати в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості, що знаходиться за адресою:м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 32-А, каб. 13, тел.(095)9295854