Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Співпраця продовжується

 Фото без опису 24.03.2021 року відбулася робоча зустріч завідувача сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Ольги Святохи та спеціаліста з кадрових питань ДП «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ» Оксани Жиленко.

Було обговорено робочі питання та перспективні напрями співпраці, щодо сприяння у працевлаштуванні клієнтів служби зайнятості на сезонну роботу.

Підтримка роботодавця, а саме прискорене укомплектування кадрами та індивідуальний і адресний підхід до кожного шукача роботи - пріоритет роботи фахівців сектору рекрутингу та кар’єрних радників.

Шановні безробітні та шукачі роботи! Сезон 2021 наближається і санаторій «Скадовськ» запрошує на роботу з наданням гуртожитку і харчування та пропонує такі вакансії: офіціант, кухар, кухонний робітник, мийник посуду, молодша медична сестра(покоївка), лікар-терапевт, лікар-ендокринолог, лікар-педіатр, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, логопед, психолог, лаборант, сестра медична з масажу, сестра медична, сестра медична з функціональної діагностики, організатор культурно-дозвільної діяльності, бібліотекар, тесляр, робітник зеленого будівництва, двірник, прибиральник виробничих приміщень та інші.

Більш детальну інформацію та ознайомлення з умовами та оплатою праці, режимом та вимогами до майбутніх працівників можна отримати в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості, що знаходиться за адресою:м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 32-А, каб. 13, тел.(095)9295854

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора