Надання кредитів фермерським господарствам

Регіональна комісія Херсонського відділення Укрдержфонду повідомляє, що УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (Укрдержфонд) оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використаннябюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 244,5 млн. грн.

Сума коштів, що будуть розподілені між фермерськими господарствами Херсонської області становить 13,692 млн. грн.

Заявки та документи для участі в конкурсі приймаються регіональною комісією Херсонського відділення Укрдержфонду з 06 травня 2019 р. по 04 червня 2019 р. за адресою м. Херсон, проспект Ушакова, 47, каб. 106, 107 щодня, крім вихідних, з 9.00 до 17.30 (у п’ятницю – до 16.30). телефон для довідок (0552) 26-17-94

Відповідно до п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України  від 25 серпня 2004 р. № 1102 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам» фермерські господарства подають до регіональної комісії Херсонського відділення Укрдержфонду такі документи:

- Заявка у двох примірниках за формою, визначеною Мінагрополітики;

- Копія статуту фермерського господарства;

- Копія статуту сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, членом якого є фермерське господарство (у разі наявності);

- Копії документів, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою;

- Довідка про реквізити банківського рахунку фермерського господарства;

- Баланс та звіт про фінансові результати фермерського господарства за останній звітний період;

- Довідка про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів;

- Копія заяви про перехід на виробництво органічної продукції (у разі наявності);

- Копія титульної сторінки проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень (у разі наявності);

- Бізнес-план з техніко-економічним обґрунтуванням із зазначенням графіка повернення коштів;

- Пропозиція фермерського господарства щодо способу забезпечення виконання зобов'язання (копiї документiв, що пiдтверджують право власностi на майно, запропоноване в якостi застави);

-Копiя паспортних даних та реєстрацiйний номер облiкової картки платника податкiв голови господарства.

Примiтка. При собi мати оригiнали документiв та печатку фермерського господарства (у разі наявності). Документи подаються особисто головою фермерського господарства. Копiї поданих документiв повиннi бути засвiдченi головою фермерського господарства.

В ЗАЯВІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ ДФС ВКАЗАТИ:

Нормативно-правовий документ відповідно до якого надається довідка - Постанова КМУ №1102 від 25.08.2004р. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам (зі змінами)

Найменування установи до якої буде подано довідку - Херсонське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств (скорочена назва - Херсонське відділення Укрдержфонду)