Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Пільги у грошовій формі

                Уряд затвердив нові правила отримання пільг. Так, з 01 жовтня 2019 року стартуватиме монетизація – надання пільг у грошовій формі.

            Для призначення пільг, як і раніше, громадяни звертаються до управління праці та соціального захисту населення, яке нараховує кошти виходячи з розміру знижки, на яку пільговик  має право згідно із законом, кількості членів сім’ї, які мають право відповідно до законодавчих актів у межах соціальних норм і соціальних нормативів користування послугами у сфері житлово-комунального господарства. Дані про нараховану пільгу передаватимуться до Мінсоцполітики, яке, в свою чергу, передає їх до Ощадбанку.

            В Ощадбанку на кожного пільговика буде автоматично відкритий персональний обліковий запис, на якому буде відображатись сума пільг у грошовій формі. Ощадбанк для цього відвідувати не потрібно.

            На підставі реєстрів нарахованих сум платежів за спожиті комунальні послуги, які банк отримує від постачальників комунальних послуг, Ощадбанк щомісяця здійснюватиме переказ коштів, що надійшли для виплати пільг на рахунки постачальників послуг.

            Протягом доби після перерахування коштів постачальнику банк надсилає отримувачу пільг СМС-повідомлення про стан розрахунків. У повідомленні обов’язково зазначаються дані про те, які саме комунальні послуги і в якому обсязі необхідно сплатити власним коштом.

            Тому наголошуємо на важливості зазначення громадянами в заяві при оформлені пільг номеру мобільного контактного телефону пільговика.

            Звертаємо увагу, що на даному етапі громадяни самостійно не зможуть розпоряджатися перерахованими коштами. І тільки після закінчення опалювального сезону залишки коштів, що утворилися внаслідок економного споживання ресурсів, будуть перераховані на поточний рахунок, який буде автоматично відкрито в Ощадбанку, про що отримувача буде повідомлено СМС- повідомленням.

            Для отримання інформації з питань, пов’язаних з нарахуванням пільги, пільговикам слід звертатися до управління праці та соціального захисту населення; з питань споживання комунальних послуг, нарахованих сум, розміру заборгованості (переплати) – до надавачів послуг. а щодо інформації по операціях, відображених за відповідним обліковим записом.

         За заявою пільговика виплата пільги може здійснюватися у готівковій формі з місяця, що настає за місяцем подання такої заяви до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації у якій зазначаються реквізити поточного рахунка, відкритого пільговиком  в АТ «Ощадбанк»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора