До уваги отримувачів пільг та житлових субсидій.

ТОВ «Херсонрегіонгаз» листом від 01 грудня 2020 року повідомило управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації про припинення постачання природного газу побутовим споживачам Херсонської області. Громадяни, які до 01 грудня не обрали постачальника природного газу, автоматично стають споживачами ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», як постачальника газу «останньої надії». Разом з тим, максимальна тривалість постачання природного газу постачальником «останньої надії» не може перевищувати шістдесят днів, тобто по 29 січня 2021 року. За цей час громадянам необхідно обрати нового постачальника та у термін до 30 днів, а саме до 26 лютого 2021 року, повідомити про зміну виконавця комунальної послуги управління праці та соціального захисту населення. Неповідомлення про зміну виконавця комунальної послуги призведе до неможливості нарахування пільг та житлових субсидій.