Таврійський барвограй крокує Скадовщиною

Продовжується огляд художньої творчості “Таврійський барвограй”. На розгляд журі, були представлені концертні програми Благодатненської, Тарасівської, Новомиколаївської та Олександрівської загальноосвітніх шкіл.

Кожен звіт розпочинався з виставки декоративно-ужиткового мистецтва, де вихованці гуртків показали, що вони навчилися робити своїми руками. Були представлені роботи виконані в різноманітних техніках: паперопластики, пейп арту, вишивки хрестиком та бісером, мозаїки, вироби з дерева та роботи з фоамірану.

Вразили своєю майстерністю знавці художнього слова: Гришко Крістіна – учениця Тарасівської ЗОШ, Гречана Єлизавета та Федоренко Ксенія учениці Новомиколаївської ЗОШ. Цікавою була літературно-музична композиція “Доньки України” у виконанні учениць Олександрівської ЗОШ Ліфенцової Олександри та Дмитрієвої Дар’ї. Журі з захопленням спостерігали за хореографічними номерами Новомиколаївської, Олександрівської, Благодатненської та Тарасівської загальноосвітніх шкіл.

Журі відзначило високий рівень підготовки концертних програм. Продовжать естафету творчі звіти Володимирівської ЗОШ, Скадовської ЗОШ №З, Скадовської СЗОШ “Академія творчості” та ОЗ СНВК “Академічна гімназія”. 25 квітня 2018 р. відбудеться обласний огляд художньої творчості “Таврійський барвограй”.