Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Начальник відділу організаційної роботи, забезпечення діяльності керівництва апарату РДА

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

категорії «Б» – начальника відділу організаційної роботи, забезпечення діяльності керівництва апарату Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області

Загальні вимоги

 

Посадові обов’язки

1. Здійснює керівництво діяльністю відділу, розподіляє обов’язки між працівниками відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань.

2.Здійснює організаційне забезпечення діяльності районної державної адміністрації, взаємодіє з іншими органами державної влади та місцевого самоврядування щодо виконання вимог чинного законодавства України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій.

3. Забезпечує вивчення та аналіз форм і методів організаційної роботи місцевих органів виконавчої влади, готує пропозиції голові районної державної адміністрації щодо вдосконалення діяльності районної державної адміністрації, поглиблення її взаємодії з органами місцевого самоврядування у спільному вирішенні питань економічного, соціального та культурного розвитку відповідних територій, надання їм методичної допомоги з цих питань.

4. За дорученням голови районної державної адміністрації бере участь у підготовці та проведенні заходів з нагоди загальнодержавних свят, організації проведення семінарів, конференцій, засідань, нарад.

5. Вирішує питання організаційного забезпечення проведення виборів та референдумів у межах, визначених чинним законодавством.

6. Щомісяця складає план основних заходів районної державної адміністрації за пропозиціями заступників голови та керівника апарату районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату.

7. Бере участь у підготовці звіту голови районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району за рік та виконання делегованих повноважень районної ради.

8. Організаційно забезпечує підготовку та проведення засідань колегії районної державної адміністрації, нарад, семінарів, інших заходів, що проводить голова районної державної адміністрації, заступник голови та керівник апарату районної державної адміністрації.

9. Розглядає пропозиції, заяви, скарги громадян, що надходять до районної державної адміністрації, з питань, які належать до компетенції відділу, готує відповідні довідки та пропозиції.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 7400 грн

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу” № 889-VIII;

Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці державних органів” (із змінами).

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року       № 246 (зі змінами).

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім`я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері та на керівних посадах.

3. Заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Документи приймаються до 17 години 29 березня 2021 року.

 

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 256 (зі змінами )

 

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

Місце або спосіб проведення тестування.

 

Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

05 квітня 2021 року о 14 год. 00 хв.

 

Приміщення Скадовської районної державної адміністрації (75700, м. Скадовськ, вул. Олександрівська, буд. 34 (III поверх).

Проведення тестування за фізичної присутності кандидатів.

Приміщення Скадовської районної державної адміністрації (75700, м. Скадовськ, вул. Олександрівська, буд. 34 (III поверх).

Проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів.

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Черкас Тетяна Вікторівна

тел. (05537) 5-33-31

skad_kadru@ukr.net

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Ступінь вищої освіти  не нижче магістра (спеціаліста)

2

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1

Досягнення результатів

- здатність до чіткого бачення результату діяльності;

- вміння чітко планувати діяльність;.
- вміння фокусувати зусилля для досягнення результату діяльності;

- вміння запобігати та ефективно долати перешкоди.

2

Відповідальність

 

- усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов’язків з дотриманням строків та встановлених процедур;

- усвідомлення рівня відповідальності під час підготовки і прийняття рішень, готовність нести відповідальність за можливі наслідки реалізації таких рішень;

- здатність брати на себе зобов’язання, чітко іх дотримуватись і виконувати;

- управління мотивацією;

- стимулювання командної роботи та співробітництва.

3

Ефективність координації з іншими

- Здатність налагоджувати зв’язки з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, представниками інших державних органів, установ та організацій, в тому числі з використанням цифрових технологій;

- уміння конструктивного обміну інформацією, узгодження та упорядкування дій;

- здатність до об’єднання та систематизації спільних зусиль.

4

Аналітичні здібності

- здатність до логічного мислення , узагальнення, конкретизації, розкладання складних питань на складові, виділяти головне від другорядного;

- вміння аналізувати інформацію та робити висновки, критично оцінювати ситуації, прогнозувати та робити власні умовиводи.

5

Комунікація та взаємодія

- здатність ефективно взаємодіяти - дослухатися, сприймати та викладати думку;

- вміння публічно виступати, презентувати на аудиторію;
- здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

 

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»;

Закону України «Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання:

Закон України «Про місцеві державні адміністрації».

Закон України «Про громадські об’єднання».

Закон України «Про звернення громадян».

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

 

4

Знання системи захисту та сучасних інформаційних технологій

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та офісну техніку, вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора