Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Нормативно-правова база

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1700-18/print1469702127168206

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1682-18

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1698-18

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/80731-10

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2341-14

 

В райдержадміністрації був проведений семінар-навчання з питань виконання антикорупційного законодавства

Фото без опису   31 липня 2018 року, під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації Андрія Кириченка, в актовій залі райдержадміністрації проведено семінар-навчання з питань виконання антикорупційного законодавства.

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 липня 2018 року № 266 «Про заходи щодо здійснення навчання з юридично-правових питань працівників апарату та керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації» для підвищення правової культури та професійної компетентності державних службовців апарату та окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, актуалізації внесених змін до діючих нормативно-правових актів відповідні навчання будуть проводитись щомісяця.

На семінарі-навчанні були присутні керівники структурних підрозділів апарату та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Метою даного семінару-навчання було доведення до відома працівників райдержадміністрації основних вимог антикорупційного законодавства, враховуючи Методичні рекомендації НАЗК з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави  або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.

В ході проведення семінару-навчання з тематичними роз’ясненнями виступив головний спеціаліст відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Павло Бєлінський, який надав роз’яснення з даного питання відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

На завершення семінару-навчання керівник апарату Андрій Кириченко наголосив на відповідальності державних службовців, а також наслідках недотримання Законів України.

Окрім цього, присутнім було запропоновано пройти навчання з курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!» на сайті https://prometheus.org.ua/ та отримати сертифікат.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора