Працевлаштування за допомогою резюме

Резюме – це перше, що бачить роботодавець і з чого складає свою думку про вас. Це один з найефективніших засобів реклами на ринку праці. Тому до його створення варто підійти відповідально, адже лише правильно складене резюме стане першим кроком до роботи мрії. Мета резюме – привернути увагу до себе при першому, як правило, заочному знайомстві, справити гарне враження і спонукати запросити на особисту зустріч.

В червні місяці цього року до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості звернулась Сінгаєвська Ірина Романівна (за освітою – юрист) за сприянням у своєму працевлаштуванні. В організації, де раніше працювала Ірина, відбулось скорочення чисельності штату і жінка залишилась без роботи.

Перебуваючи на обліку в службі зайнятості, Ірина Романівна активно здійснювала пошук роботи, знайомилась з вакансіями, відвідувала семінари та тренінги.

У серпні дівчина відвідала вебінар «Підготовка резюме», на якому завідувач сектору профорієнтації Арестова Влада ознайомила безробітних з основними вимогами правильного написання резюме, його видами та структурою, вчила аналізувати типові помилки при написанні та складати власне резюме.

Протягом вересня Ірина, скориставшись порадами фахівців з профорієнтації та отримавши необхідні консультації, вдало склала резюме, яке додатково було передано до сектору рекрутингу центру зайнятості.

На той же час в базі вакансій Скадовської філії ХОЦЗ знаходилась вакансія комунальної установи «Скадовський районний центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти» на посаду фахівця з публічних закупівель.

Рекрутер Власенко Світлана надіслала резюме Сінгаєвської І.Р. роботодавцю та запропонувала розглянути кандидатуру дівчини на дану вакансію. Після розгляду резюме роботодавець домовився про співбесіду з кандидаткою на посаду.

Роботодавця цілком влаштувала освіта дівчини і особисті характеристики. Ірину пропозиція також зацікавила. Таким чином, успішно склавши резюме та пройшовши співбесіду, Ірина знайшла роботу.

З 01 жовтня поточного року Ірина Романівна працює фахівцем з питань закупівель в комунальній установі «Скадовський районний центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти».

Побажаємо їй успіхів та професійного розвитку!