Семінар-навчання щодо змін в нарахуванні субсидій

Соціальна сфера зараз проходить свій шлях оновлення, трансформації, якісних змін задля захисту прав та гарантій людини. Сьогодні, представникам соціальної сфери потрібно мати чітке уявлення про нюанси, що супроводжують цей процес, для оперативного та достовірного інформування людей на місцях.

Саме з цією метою 11 травня 2018 року у Скадовському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся навчальний семінар з соціальними працівниками району. На семінарі розглядалися питання різної сфери діяльності. Зокрема, обговорювались питання щодо змін з 01 травня 2018 року до порядку надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

З даного питання дала роз’яснення начальник відділу з призначення всіх видів соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації - Голуб Юлія Віталіївна, відповівши на ряд питань щодо призначення пільг та субсидій, вона зазначила, що на сьогоднішній день 11600 сімей сільської місцевості отримують соціальну підтримку держави і одним із важливих напрямків роботи - є відвідування вдома сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм консультації, допомогу у зборі, оформленні та доставці до управління праці та соціального захисту населення всіх необхідних документів для своєчасного отримання ними передбачених державою соціальних допомог та послуг у сфері соціального захисту з метою зниження масштабу бідності.

На завершення даного заходу соціальним працівникам із 14 населених пунктів району було роздано відповідні документи та доручено взяти участь у їх розповсюдженні.