Участь у міжнародній програмі «Fit for Partnership with Germany»

Міжнародна програма «Fit for Partnership with Germany» ( Готуємося до співпраці з Німеччиною), що реалізується у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини.

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

-  виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

-  підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;

-  вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної

діяльності.

Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для яких організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90 % фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

Щорічно у Програмі беруть участь до 100 представників українського бізнесу.

У 2018-2019 роках українським управлінцям/підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес –сесії в Німеччині за напрямками:

-   загальна  економічна кооперація;

- економічна кооперація з умовно галузевою специфікою, зокрема економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування.

(Більш детальна інформація про Програму та заходи щодо її реалізації розміщено на сайті www://ukraine. managerprogramm.de).