Творчі колективи району

Комунальний заклад «Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка» має ненормований робочий день.

Дні для відвідувачів, запитань та пропозицій – з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00, субота та неділя – вихідний.

Адреса районного будинку культури: м. Скадовськ, вул. Маріїнська, 66

Директор комунального закладу «Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка» - Заслужений працівник культури України – Волошин Анатолій Іванович.

Заступники директора – Безтравна Ірина Олександрівна та Биченко Олена Юріївна.

Контактний тел.. (05537) 5-44-07, вахта (цілодобово) - (05537) 5-22-05

Комунальний заклад «Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка» – є саме провідною організаційно-методичною установою, що забезпечує умови розвитку народної творчості та культурно - дозвіллевої діяльності Скадовського району в якому забезпечують ефективну роботу 38 штатних працівників. Скадовський районний будинок культури сприяє збереженню та пропаганді української культури, патріотизму, відродженню традиційної народної творчості, фольклорно-етнографічних колективів, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

При районному будинку культури працюють:

1. Зразкова художня студія «Палітра», керівник Бут Микола Степанович;
  2. Народний колектив дитячий біг-бенд «Сурма», керівники Білошапко Валерій Федорович та Заслужений діяч мистецтв України Шумейко Анатолій Іванович;
  3. Народний ансамбль народної пісні «Радість», керівник Фабрикова Любов Леонтіївна;
  4. Народний вокальний ансамбль «Лебідка», керівник Долгополова Валентина Василівна;
  5. Народна вокальна естрадна студія «Всі разом», керівник Луканов Юрій Вініційович;
  6. Вокальний ансамбль «Берегиня», керівник Стебловська Римма Михайлівна;
  7. Вокальна студія Скадовського РБК, керівник Саранча Юрій Олексійович;
  8. Народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела», керівник Уварова Наталія Володимирівна;
  9. Народний ансамбль сучасної хореографії  «Провінційний балет», керівник заслужений діяч естрадного мистецтва України Шептухіна Наталія Валентинівна;
  10. Колектив бального танцю «Болеро», керівник Шаронов Володимир Андрійович;
  11. Народний фотоклуб «Парус», керівник Бєлоус Олексій Петрович;
  12. Фізкультурно-оздоровчі групи (оздоровча група, оздоровча група ветеранів, бокс, настільний теніс, легка атлетика, атлетична гімнастика), завідувач спортивного відділу Єрмаков Володимир Олексійович.

Комунальний заклад «Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка» організовує та проводить культурно-мистецькі заходи, фестивалі, огляди, конкурси, концерти, виступи професійних колективів, Міжнародні, Всеукраїнські чемпіонати з різних видів спорту, виставки декоративно-прикладного мистецтва.

На протязі багатьох років надає кваліфіковану допомогу клубним закладам району. У зоні його методичного впливу знаходиться 25 клубних закладів Скадовського району.