Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ярмарок вакансій з оздоровчими закладами

Фото без опису      Під час оздоровчого сезону в районах рекреаційної зони з’являється багато вакансій сезонного характеру. Водночас сьогодні не так легко знайти роботу тим, хто проживає у невеликому місті чи в сільській місцевості.

Тому, 23 квітня 2021 року Скадовською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості організовано та проведено ярмарок вакансій за участю представників двох оздоровчих закладів Скадовського району - державного підприємства «Санаторно-оздоровчий комплекс «Гілея» та ТОВ «Прибрежний».

Ярмарок проводився в режимі онлайн для всіх районів Херсонської області. В кожному районному центрі зайнятості були присутні безробітні та шукачі роботи, окремі громадяни підключалися віддалено.

На початку заходу з вступним словом до всіх присутніх звернулася директорка Скадовської філії ХОЦЗ Катерина Андрющенко. Вона представила роботодавців, розповіла про мету заходу та нагадала присутнім, що одна з  головних послуг служби зайнятості – працевлаштування шукача роботи.

Фото без опису    Фото без опису         Далі директор ДП СОК «Гілея» Володимир Владимаренко та директорка ТОВ «Прибрежний» Ольга Савенко презентували свої оздоровчі заклади. Вони детально розповіли про наявні вакансії, вимоги до кандидатів, умови праці, розмір заробітної плати. Обидва керівника оздоровчих закладів підкреслили, що пропонують вакансії з наданням житла та харчування. Таким чином, мешканці інших населених пунктів області мають можливість поєднати роботу і оздоровлення на березі Чорного моря.

                                                   Фото без опису

Після чого роботодавці та фахівці центру зайнятості відповіли на поставлені питання, надали контакти для зворотного зв’язку та побажали всім вдалого працевлаштування.

Сподіваємось, що проведений захід принесе позитивний результат всім його учасникам!

 

 

         

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора