Семінар-практикум учителів фізичної культури

Фото без опису   Фото без опису

22 березня 2018 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» у Лазурненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів фізичної культури «Варіативні модулі навчальних програм із фізичної культури: сучасне та майбутнє».

У роботі семінару брали участь завідувач Наталія Білоус та методист Наталя Москва комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет»,  керівник районного методичного об’єднання учителів Василь Моніч,  педагогічні працівники 15 закладів загальної середньої освіти району.

Ірина Шумаріна,  директор школи,  привітала учасників  заходу та запросила на  показовий урок у 6 класі:  модуль «Волейбол», який провела учитель Наталя Козлова.  Під час роботи районного семінару були розглянуті практичні й теоретичні питання, заслухані творчі звіти учителів, які атестуються у 2018 році.

Білоус Н.Є., завідувач КУ СРМК, презентувала та провела аналіз упровадження модулів фізичної культури в закладах загальної середньої освіти Скадовщини,  показала результативність участі здобувачів освіти в заходах, спрямованих на розвиток фізичної культури та фізичну досконалість учасників освітнього процесу; провела анкетування на знання нового Закону України «Про освіту»; довела до відома затверджену структуру плану щодо підготовки матеріалів на районний конкурс інтегрованого уроку з фізичної культури.

Москва Н.Л, методист КУ СРМК, анонсувала методичний довідник, у якому укладено інформацію щодо проведення тестування в закладах загальної середньої освіти щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України,  відповідно до текстів і нормативів, визначених організаційно-розпорядчими документами, затвердженими в установленому порядку МОН України.

Моніч В.В., голова РМО, інформативною презентацією зосередив увагу присутніх на варіативних модулях навчальної програми з фізичної культури, затверджених МОН України та допущених для використання в закладах загальної середньої освіти.

Ріст майстерності педагога залежить від багатьох чинників, один із найважливіших –  це атестація  учителя. На засіданні районного методичного об’єднання троє учителів фізичної культури: Олександр Яресько, Скадовська СЗОШ «Академія творчості»; Олександр Золотаревський, Приморська філія ОЗСНВК «Академічна гімназія», Віталій Владіміров, Скадовська ЗОШ № 3 - запевнили колег у достовірності технологій, що використовуються ними на уроках фізичної культури та сприяють активізації рухової активності й здорового способу життя.

Дієва робота учасників семінару підтвердила, що саме фізична культура спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості.