Про державну фінансову підтримку фермерським господарствам

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого № 106 (зі змінами) Херсонське відділення Укрдержфонду приймає документи для надання фінансової підтримки на безповоротній основі (субсидії) фермерським господарствам за такими напрямками:

Для новостворених фермерських господарств (перші три роки після створення, але не раніше 1 січня 2016 р.)

1. Бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60000 гривень на одне фермерське господарство.

Для всіх інших фермерських господарств (крім новостворених)

1. Бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства (який станом на 1 січня 2018 р. був та на період отримання бюджетної субсидії є членом фермерського господарства). Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне фермерське господарство не може перевищувати 30000 гривень (розрахунок складається таким чином: прожитковий мінімум 1762,00 грн х 5,5 = 9691,00 грн., на 1 члена фермерського господарства).

Для отримання фінансової підтримки фермерські господарства подають наступні  документи

Для отримання фінансової підтримки на безповоротній основі (субсидії) фермерські господарства подають до регіонального відділення Укрдержфонду заявку та підтвердні документи, а саме:

1. Заявку для отримання фінансової підтримки, за формою визначеною  Мінагрополітики ;

2. Копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8-1 Закону України “Про фермерське господарство”);

3. Відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою;

4. Копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік (для фермерського господарства), а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, - копію фінансового звіту за останній квартал;

5. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (підтвердний документ про те, що ФГ не перебуває на стадії ліквідації, припинення, не порушено справу про банкрутство, не визнано банкрутом)

6. Довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, - у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС;

7.  Довідка з банку про реквізити ФГ

8. Згоду одержувача щодо надання Укрдержфондом Мінагрополітики інформації, яка містить персональні дані, за формою, визначеною Укрдержфондом;

9. Копія паспортних даних та реєстраційний номер облікової картки платника податків голови господарства.

Подаються оригінали та належним чином засвідчені копії документів.

Примітка. При собі мати оригінали документів та печатку фермерського господарства (у разі наявності). Копії поданих документів повинні бути засвiдченнi головою фермерського господарства.

Участь можуть приймати:

-  фермерські господарства, які не мають простроковану заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями та перед бюджетом по сплаті податків та зборів;

-  фермерське господарство, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20000000 гривень, у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення;

Документи приймаються до 7 грудня щоденно, крім вихідних з 9:30 до 17:00 за адресою м. Херсон, проспект Ушакова, 47, каб. 106

За консультацією звертатися за телефонами: 0552-261794

- (050) 287-82-41 – Логвиненко Тамара Михайлівна, директор Херсонського відділення Укрдержфонду;

- (066) 074-94-34 – Карабан Вікторія Володимирівна, заступник директора Херсонського відділення Укрдержфонду.

Звернути увагу!

В ЗАЯВІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ ДФС ВКАЗАТИ:

Нормативно-правовий документ відповідно до якого надається довідка - Постанова КМУ №106 від 07.02.2018р. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (зі змінами внесеними Постановою КМУ №911 від 24.10.2018р.).

Найменування установи до якої буде подано довідку - Херсонське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств (скорочена назва - Херсонське відділення Укрдержфонду)