Як стати справжньою зіркою?!

15 січня 2019 року творчий, талановитий колектив Скадовського районного будинку культури, під керівництвом Заслуженого працівника культури України Анатолія Волошина, продемонстрував другий профорієнтаційний концерт. До святково вбраної виставкової зали завітали учні 6-7-х класів СНВК «Академічна гімназія» (директор Ганна Соценко).

Чарівна ведуча Ірина Безтравна із захопленням розповідала про те, чому в будинку культури можна навчитись, чого досягти, одним словом –  як стати справжньою зіркою?! А їх у нас – понад 300… Саме стільки діточок відвідує колективи – вокальні, хореографічні, музичний, художній….

Кожен, може обрати собі той, який до вподоби. Народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела». Його керівниками Наталія Уварова та Володимир Шаронов. Перший виступ колективу відбувся у 1991 році. І за ці 28 років дуже багато хлопчиків і дівчаток, з різних шкіл нашого міста навчились танцювати віденський вальс, фокстрот,  квікстеп,  танго,  самба, румбу, ча-ча-ча, джайв, пасодобль…

Народний колектив сучасної хореографії «Провінційний балет», під керівництвом Наталії Шептухіної. Понад 25 років юні артисти захоплюють та дивують глядача у найрізноманітніших куточках України: Київ, Львів, Трускавець, Тернопіль, Харків, Запоріжжя і цей перелік можна продовжувати…. Але колектив підкорив не тільки Україну. 9 років «Провінційний балет» з успіхом виступає на кращих сценах Турції – це Анкара, Стамбул, Анталія, Республіки Кіпр, Грецьких островів.

Якщо хочете навчитись співати – то вам треба до нього – Юрій Саранча, керівник вокальної студії. Його вихованиці вразили всіх різноманітним виконанням пісень: англійською, французькою, корейською, російською, і звісно українською мовами.

Якщо ви ще не визначились, у якому колективі хотіли б займатись танцями «Каравела» чи «Провінційний балет», можемо запропонувати вам третій варіант.  І це не просто хореографічний колектив.  Це справжній театр танцю. І називається він – «Драйв». Дуже сучасна назва, в принципі як і його керівник – Валентина Хмара. Не дивлячись на те, що колектив наймолодший з усіх (йому немає ще й п’яти років) він вже є неодноразовим учасником та переможцем різноманітних конкурсів.

Народна вокальна студія «Всі разом», якою керує Юрій Луканов. Учасники цього колективу – неодноразові переможці різних конкурсі. Всі вони залюбки ходять на заняття з вокалу, тому що керівник дуже ретельно добирає кожному репертуар.

Будинок культури! Це – казка, це – мрія!

Ніколи не згасне у серці надія.

Все буде найкраще і зможемо ми з вами

Прославить країну своїми ділами.