Успішне працевлаштування або на роботу за допомогою служби зайнятості

Серед багатьох прикладів вдалого працевлаштування розкажемо історію про Смалій Вікторію, яка є внутрішньо-переміщеною особою і до м. Скадовська переїхала в жовтні минулого року з м. Донецька.

До служби зайнятості за допомогою з пошуку постійної роботи Вікторія звернулась в середині серпня поточного року. До цього моменту особі вдавалось знаходити тільки тимчасовий підробіток.

Зустріла Вікторію і ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості,  фахівець відділу надання соціальних послуг Скадовської районної філії Херсонського ОЦЗ Світлана Шмирьова. У зв’язку з тим, що на момент звернення всіх необхідних документів особа не мала, то можливості бути зареєстрованою як безробітна і скористатись повним спектром послуг в неї на той час не було. Серед запропонованих послуг служби зайнятості особу зацікавив пошук роботи на рекрутинговій основі.

Відвідавши сектор рекрутингу, який допомагає з пошуком роботи всім, хто цього потребує, Вікторія заповнила анкету шукача роботи, в якій зазначила необхідну інформацію про себе, а саме: освіту, професійний досвід, яку роботу шукає, контактний телефон та інше.

Спілкуючись з особою рекрутер  Світлана Власенко з’ясувала, що особа має досить високий рівень вмотивованості до праці. За освітою товарознавець, з 18-ти річним досвідом роботи у сфері з обслуговування клієнтів, а саме - продавцем продовольчих товарів, має організаторські здібності, легко комунікує з людьми. З поміж запропонованого переліку вакансій Вікторія зупинила свій вибір на вакансії листоноша. Зателефонувавши роботодавцю надала всю необхідну інформацію для проходження перевірки службою безпеки АТ «Укрпошта» та стала чекати запрошення на співбесіду.

У той же час за допомогою в укомплектуванні термінової вакансії «начальника пересувного відділення поштового зв’язку» до сектору рекрутингу зателефонувала Санькова Тетяна Василівна - начальник відділу кадрів Херсонської дирекції АТ «Укрпошта» - національного оператора поштового зв'язку, який в Скадовському районі презентував новий проєкт – створення пересувних відділень Укрпошти. Це означає, що селами району почнуть курсувати екіпажі, які на чолі з начальником пересувного відділення поштового зв’язку будуть надавати увесь спектр послуг місцевим жителям. А для цього потрібно сформувати такі екіпажі з досвідчених, комунікабельних та креативних фахівців.

Зіставивши профіль посади з компетенціями Смалій Вікторії Михайлівни, рекрутер запропонувала на посаду начальника пересувного відділу поштового зв’язку саме цю особу. І після успішної співбесіди з роботодавцем пані Вікторія за вказаною посадою у вересні поточного року офіційно приступила до роботи.

Отже, професійний та кропіткий підхід фахівців Скадовської районної філії Херсонського ОЦЗ сприяє тому, що шукачі роботи мають можливість швидко знайти роботу, а роботодавці в найбільш стислі терміни підібрати кваліфікованих співробітників.

Для Вікторії – нове місто проживання, нове місце роботи. Дуже приємно, що до останнього має відношення служба зайнятості!

І на останок - вакансія листоноші вільна, тож запрошуємо до співпраці!