Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Успішне працевлаштування або на роботу за допомогою служби зайнятості

Фото без опису   Серед багатьох прикладів вдалого працевлаштування розкажемо історію про Смалій Вікторію, яка є внутрішньо-переміщеною особою і до м. Скадовська переїхала в жовтні минулого року з м. Донецька.

До служби зайнятості за допомогою з пошуку постійної роботи Вікторія звернулась в середині серпня поточного року. До цього моменту особі вдавалось знаходити тільки тимчасовий підробіток.

Зустріла Вікторію і ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості,  фахівець відділу надання соціальних послуг Скадовської районної філії Херсонського ОЦЗ Світлана Шмирьова. У зв’язку з тим, що на момент звернення всіх необхідних документів особа не мала, то можливості бути зареєстрованою як безробітна і скористатись повним спектром послуг в неї на той час не було. Серед запропонованих послуг служби зайнятості особу зацікавив пошук роботи на рекрутинговій основі.

Відвідавши сектор рекрутингу, який допомагає з пошуком роботи всім, хто цього потребує, Вікторія заповнила анкету шукача роботи, в якій зазначила необхідну інформацію про себе, а саме: освіту, професійний досвід, яку роботу шукає, контактний телефон та інше.

Спілкуючись з особою рекрутер  Світлана Власенко з’ясувала, що особа має досить високий рівень вмотивованості до праці. За освітою товарознавець, з 18-ти річним досвідом роботи у сфері з обслуговування клієнтів, а саме - продавцем продовольчих товарів, має організаторські здібності, легко комунікує з людьми. З поміж запропонованого переліку вакансій Вікторія зупинила свій вибір на вакансії листоноша. Зателефонувавши роботодавцю надала всю необхідну інформацію для проходження перевірки службою безпеки АТ «Укрпошта» та стала чекати запрошення на співбесіду.

У той же час за допомогою в укомплектуванні термінової вакансії «начальника пересувного відділення поштового зв’язку» до сектору рекрутингу зателефонувала Санькова Тетяна Василівна - начальник відділу кадрів Херсонської дирекції АТ «Укрпошта» - національного оператора поштового зв'язку, який в Скадовському районі презентував новий проєкт – створення пересувних відділень Укрпошти. Це означає, що селами району почнуть курсувати екіпажі, які на чолі з начальником пересувного відділення поштового зв’язку будуть надавати увесь спектр послуг місцевим жителям. А для цього потрібно сформувати такі екіпажі з досвідчених, комунікабельних та креативних фахівців.

Зіставивши профіль посади з компетенціями Смалій Вікторії Михайлівни, рекрутер запропонувала на посаду начальника пересувного відділу поштового зв’язку саме цю особу. І після успішної співбесіди з роботодавцем пані Вікторія за вказаною посадою у вересні поточного року офіційно приступила до роботи.

Отже, професійний та кропіткий підхід фахівців Скадовської районної філії Херсонського ОЦЗ сприяє тому, що шукачі роботи мають можливість швидко знайти роботу, а роботодавці в найбільш стислі терміни підібрати кваліфікованих співробітників.

Для Вікторії – нове місто проживання, нове місце роботи. Дуже приємно, що до останнього має відношення служба зайнятості!

І на останок - вакансія листоноші вільна, тож запрошуємо до співпраці!

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора