Навчальні заклади МНС України запрошують на навчання

З 01 січня по 01 червня 2016 року вищі навчальні заклади ДСНС України а саме: Національний університет цивільного захисту України (м. Харків), Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вінницьке вище професійне училище цивільного захисту   проводить набір кандидатів на  навчання та здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст та магістр за спеціальністю «пожежна безпека», «цивільний захист», «психологія» та інші. Для вступу на навчання за державним замовленням кандидати повинні звертатись до Скадовського районного сектору Головного управління ДСНС України у Херсонській області за місцем їх постійного проживання.  Із кожним зарахованим на навчання за державним замовленням у визначеному порядку підписується контракт, який гарантує працевлаштування після закінчення навчальному закладу за отриманим фахом у підрозділах ДСНС України. До вищих навчальних закладів приймаються особи в віці від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту та визнані військово-лікарською комісією за станом здоров’я придатними для служби. При вступі абітурієнти здають наступні екзамени: фізична підготовка, українська мова та література, ма тематика –профільний іспити.

Інформацію про особливості зарахування на навчання або на  службу до підрозділів  ДСНС, а також з питань оформлення документів можна отримати в Скадовському районному секторі  Головного управління ДСНС України у Херсонській області по вулиці Комсомольська, 149. Телефони для довідок: 5-01-01.