15 червня 2019 року в спортивній залі Скадовського районного будинку культури відбувся ХХІ Відкритий фестиваль-конкурс зі спортивного бального танцю «Кубок Чорного моря» пам'яті Лариси Шаронової.

Щорічний фестиваль-конкурс зі спортивного бального танцю проходить за підтримки Скадовської районної ради, Скадовської райдержадміністрації, Скадовської міської ради, Скадовського районного будинку культури та УФСТ.

В цьогорічних змаганнях прийняли участь більш ніж 250 пар спортсменів з різних міст України, які змагались у більш ніж 30 категоріях. На паркеті виступали пари 16 клубів з різних міст України, а саме: Миколаєва, Мелітополя, Нікополя, Запоріжжя, Херсону, Харкова та Скадовська.

В загальному заліку нагород учасників народного колективу спортивного бального танцю «Каравела» (керівники Наталія Уварова та Володимир Шаронов) 15 – третіх, 14 – других та 13- перших місць!!!

Усі часники фестивалю отримали пам’ятні подарунки.