В Скадовську відбувся тренінг для жінок

Співбесіда з роботодавцем - це важливий етап процесу пошуку роботу. Найчастіше успіх проходження співбесіди залежить  не тільки від професійної кваліфікації людини та її досвіду роботи, а й від її уміння справити гарне враження під час співбесіди та переконати роботодавця в тому, що вона саме та людина, яка йому потрібна. Як правило, жоден інспектор з кадрів або роботодавець не відповість відверто, які помилки допустив здобувач під час співбесіди та що саме справило несприятливе враження про нього. Зазвичай,  вони часто обмежуються відмовками і стандартною фразою: «Ми вам передзвонимо».

Як справити позитивне враження на роботодавця, на що треба звернути увагу при підготовці до співбесіди, які питання найчастіше ставлять роботодавці і як на них відповідати - на ці та інші питання отримали вичерпні відповіді безробітні жінки під час тренінгу «Підготовка до співбесіди з роботодавцем», який відбувся 5 березня 2020 року в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості.

В ході тренінгу, за допомогою практичних завдань та вправ учасниці розглянули основні правила підготовки до співбесіди та ділового спілкування, типові помилки при проходженні співбесіди, дізналися про деякі прийоми самопрезентації та секрети успішної співбесіди з роботодавцем. А також розглянули різні питання які обговорюються з роботодавцем на співбесіді, особливу увагу звернув на каверзні питання. Адже саме жінки під час співбесіди найчастіше стикаються з незручними та невідповідними запитаннями.

Тренінг пройшов у дружній та щирій атмосфері, присутні активно обмінювалися думками, обговорювали різні життєві ситуації, з якими вони стикалися в процесі пошуку роботи. Сподіваємось, що надані поради щодо проходження співбесіди, допоможуть жінкам скоріше знайти роботу своєї мрії!