«В Європу з Україною в серці»

Недарма свято української вишиванки стоїть поруч з ще одним важливим днем для нашої країни – Днем Європи! Адже всі ми – європейці! Ми поєднані любов’ю до своїх країн та прагнемо миру.  Ми вільна  і незалежна держава, ми молода європейська країна, а наші красиві, усміхнені талановиті діти  - надія України і майбутнє Європи.

Ми єдині. І хоча в нас різні культури, але одна мова. Мова, яка поєднує Україну та Європу - мова танцю. Мова, яка не має кордонів. Мова, яка зрозуміла кожному народу, вона надихає та закохує, хвилює та бентежить.

17 травня 2018 року площа  перед Херсонською облдержадміністрацією стала найбільшою танцювальною ареною області – відбувся танцювальний марафон «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи». Скадовщину мовою танцю презентував, єдиний в області, народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського районного будинку культури, керівники Наталія Уварова та Володимир Шаронов.

Близько сотні хореографічних колективів зі всієї Херсонщини продемонстрували свої таланти. Глядачі мали змогу насолодитись класичною та бальною хореографією, диско, народними танцями, контемпом, модерном та джазом.

Танцювальний марафон тривав до вечора, після чого всі бажаючі приєднались до лав театралізованої ходи з нагоди відкриття Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

18 травня 2018 р. на площі біля Лазурненського СБК відбулась акція до Дня Європи в Україні «В Європу з Україною в серці». Відкрила свято директор КЗ «Лазурненський СБК» Валентина Демчук з піснею «Україна – це ми». З вітальним словом звернулась до учасників акції секретар виконкому Ганна Чорноус. У заході прийняли участь учні ЗОШ та представники селищної ради.

Право підняти прапор України надано учню Артему Гуртовому, а прапор Європейського Союзу підняв чемпіон світу, України, Європи з хортингу  Владислав Іванюхін.  У програмі співали пісні про Україну солісти СБК: Олександр Савенко, Тамара Лєпілова та Наталя Романова.