До уваги суб'єктів господарювання !

Скадовський відділ обслуговування громадян  головного управління Пенсійного фонду України на виконання доручення  Премьер-міністру України Олексія Гончарука №2313/0/1-20 від 22.01.2020 щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення повідомляє про комплексні заходи спрямовані на боротьбу з тіньовими доходами  та неофіційним працевлаштуванням українців.

Тому попереджаємо всіх суб’єктів господарювання про недопустимість допуску до роботи найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин та пропонуємо офіційно задекларувати заробітну плату найманих працівників та  укласти  з ними трудові договори.

Список суб'єктів господарюванню, які мають невідповідність орієнтовної чисельності працівників, що було встановлено під час інформаційно-роз'яснювальних заходів, даним Реєстру застрахованих осіб і в яких відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками , буде передано до Держпраці для вжиття відповідних заходів.

Пам’ятайте - належне оформлення трудових відносин з найманими  працівниками забезпечить для них комфортні умови праці та соціальні гарантії при досягненні пенсійного віку!