Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Професійна адаптація учасників антитерористичної операції

            Відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності», з початку 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації зареєстровано 6 договорів на суму 131750,59 грн із: Скадовською філією комунального закладу «Херсонський обласний НКК АПК Херсонської обласної ради» на навчання 10 учасників антитерористичної операції за професією водій автотранспортних засобів категорії «С» (професіонал вантажні автомобілі), 1 учасника антитерористичної операції за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «Д1» та 1 учасника антитерористичної операції за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1»; Херсонським навчально-курсовим комбінатом «Професіонал» на навчання 3 осіб за професією електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; Голопристанською автомобільною школою Товариства Сприяння Оборони України - навчання 5 учасників антитерористичної операції за професією водій автотранспортних засобів категорії «Д» (водій автобусів). На звітну дату 6 учасників антитерористичної операції продовжують навчання.

         На даний час проводиться збір заяв для проведення професійного навчання у               2020 році. Учасник антитерористичної операції для отримання послуг з професійної адаптації письмово звертається до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою.

   До заяви додаються:

   копія індивідуальної програми реабілітації (для інвалідів війни);

   копія паспорту та ідентифікаційного коду;

   копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, або учасника війни, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції;

   копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції.

   Послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції одноразово в порядку черговості.

          Бажаючих учасників антитерористичної операції пройти навчання, підготовку та підвищення кваліфікації  просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, яке розташоване за адресою : м. Скадовськ, вул. Маріїнська, б. 78, кабінет №9, тел. 53471, 099-35-23-251.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора