Професійна адаптація учасників антитерористичної операції

Відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності», з початку 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації зареєстровано 6 договорів на суму 131750,59 грн із: Скадовською філією комунального закладу «Херсонський обласний НКК АПК Херсонської обласної ради» на навчання 10 учасників антитерористичної операції за професією водій автотранспортних засобів категорії «С» (професіонал вантажні автомобілі), 1 учасника антитерористичної операції за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «Д1» та 1 учасника антитерористичної операції за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1»; Херсонським навчально-курсовим комбінатом «Професіонал» на навчання 3 осіб за професією електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; Голопристанською автомобільною школою Товариства Сприяння Оборони України - навчання 5 учасників антитерористичної операції за професією водій автотранспортних засобів категорії «Д» (водій автобусів). На звітну дату 6 учасників антитерористичної операції продовжують навчання.

На даний час проводиться збір заяв для проведення професійного навчання у               2020 році. Учасник антитерористичної операції для отримання послуг з професійної адаптації письмово звертається до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою.

До заяви додаються:

копія індивідуальної програми реабілітації (для інвалідів війни);

копія паспорту та ідентифікаційного коду;

копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, або учасника війни, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції;

копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції.

Послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції одноразово в порядку черговості.

Бажаючих учасників антитерористичної операції пройти навчання, підготовку та підвищення кваліфікації  просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, яке розташоване за адресою : м. Скадовськ, вул. Маріїнська, б. 78, кабінет №9, тел. 53471, 099-35-23-251.