Прийом громадян

ГРАФІК

прийому громадян з особистих питань головою районної державної

адміністрації та його заступниками

ПІБ, посада керівника, що здійснює прийом

Дні та години проведення  прийому

№ телефону

голова районної державної адміністрації

Щосереди

9.00-17.00

Головата В.А.,

заступник голови районної державної адміністрації

Щовівторка

9.00-17.00

ГРАФІК

прийому громадян за місцем їх проживання головою районної державної адміністрації та  заступником голови районної державної адміністрації

у першому півріччі 2021 року

Назва населеного пункту

Дата проведення прийому

ПІБ, посада особи, що здійснює прийом

голова районної державної адміністрації

Головата В.А.,  заступник голови районної державної адміністрації

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян, у тому числі виїзного,

керівництвом обласної державної адміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові,

посада

Дні особистого прийому

Дні виїзного прийому

Козир Сергій В'ячеславович,

голова обласної державної адміністрації

вівторок

Бутрій Дмитро Стефанович,

перший заступник голови обласної державної адміністрації (з питань розвитку економіки, сільського господарства, зрошення та фінансів)

п’ятниця

Науменко Едуард Анатолійович,

заступник голови обласної державної адміністрації
(з  питань  регіонального розвитку, інфраструктури та захисту довкілля) )

четвер

Чабан Вадим Іванович,

заступник голови обласної державної адміністрації (з  правових питань, оборонної, мобілізаційної та правоохоронної роботи, внутрішньої безпеки та аудиту)

вівторок

Шибаєв Андрій Леонідович,

заступник голови обласної державної адміністрації (з  питань гуманітарної політики)

середа

Якименко Микола Миколайович

заступник голови обласної державної адміністрації (з питань інформаційного забезпечення, розвитку архівної справи, туризму та курортів)

середа

за окремим графіком*

Примітка: з метою оперативного вирішення питань мешканців області в державній установі «Херсонський обласний контактний центр» функціонують «гаряча» телефонна лінія голови обласної державної адміністрації та телефон довіри за такими номерами: 26-42-34 – для мешканців міста Херсона, 0-800-50-40-77 – з безкоштовним обслуговуванням для населення області.

*Дата визначається додатково, відповідно до щомісячного плану основних заходів, що проводяться обласною державною адміністрацією, який затверджується головою обласної державної адміністрації.

Для попереднього запису на прийом до голови обласної державної адміністрації  Вам необхідно зателефонувати до відділу роботи із зверненнями громадян управління з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації, за телефоном: (0552) 22-64-84.

Для попереднього запису на прийом до заступників голови обласної державної адміністрації  Вам необхідно зателефонувати до відділу по роботі із зверненнями громадян управління з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації, за телефоном: (0552) 42-14-06.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 08.00-17.00 (обідня перерва з 12.00-13.00).

роботи «гарячої» телефонної лінії, яка функціонує в Скадовській районній

державній адміністрації в період обідньої перерви

№ з/п     П.І.Б. відповідальної особи, посада Дні та години чергування № телефону, адреса
1 Головний спеціаліст  сектору  роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної  інформації апарату районної державної адміністрації