День державної служби України

Фото без опису      Фото без опису     Враховуючи роль державної служби у процесі становлення України, як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення генеральної Асамблеї ООН, 4 квітня 2003 року Указом Президента України «встановлено в Україні професійне свято — День державної служби.

Прийнято рішення щорічно відзначати його у День державної служби Організації Об’єднаних Націй – 23 червня!

Напередодні свята, 21 червня 2019 року держслужбовці Скадовського району зібралися у виставковій залі Скадовського районного будинку культури на урочистості.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, голова Скадовської районної ради Олег Старенький  та секретар міської ради Олег Сокольчук.

Запальні пісні у виконанні Анастасії Краєвської, Олександра Бугаєнко (Широківський СБК), народного ансамблю народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова) та народного вокального ансамблю «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова) Скадовського районного будинку культури створили гарний настрій присутнім.

На державних службовців покладено відповідальне завдання — забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. А державні службовці Скадовщини самовіддано служать людям, забезпечують результативну та стабільну діяльність органів державної влади. Зі святом!