Оголошення про конкурсний відбір регіональних координаторів на час проведення перевірки особових справ отримувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Міністерство соціальної політики України в рамках Угоди про позику №8404-UA між Україною та МБРР від 9 липня 2014 року здійснює модернізацію системи соціальної підтримки населення України.

Угодою, зокрема, передбачено проведення у 2019 році перевірки правильності надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на основі  виявлених розбіжностей під час обміну відомостями із зовнішніми базами даних.

Супровід перевірки в усіх регіонах України здійснюватиме Консорціум у складі: Maks Travel D.O.O., ПАТ „Інформаційно-аналітична агенція „Статінформконсалтинг”, ГО „Український центр соціальних реформ”, ТОВ „Еко прес”, ТОВ „Інтел-Консалт ЛТД”,GEA Strategy & Consulting S.A. (Румунія) (далі – Консорціум), який надає Мінсоцполітики послуги з розробки та запровадження механізмів контролю під час надання соціальної підтримки (договір № QCBS-B2).

З метою забезпечення ефективного супроводу перевірки Консорціум здійснює конкурсний відбір регіональних координаторів.

Регіональні координатори надаватимуть консультаційну підтримку соціальним інспекторам місцевих органів соціального захисту населення під час проведення перевірки та  внесення її результатів до автоматизованої бази даних перевірки.

Передбачається, що регіональні координатори будуть працювати в період з травня по вересень 2019 року. У разі ефективної роботи координатори можуть бути залучені до проведення інших заходів, передбачених вищезазначеним договором.

За додатковою інформацією щодо завдання можна звертатися до представників Консорціуму (тел. + 38 099 637 35 20, +38 050 353 15 48, тел. +38 067 506 23 40) або на електронну адресу: bulah.t@gmail.com; koreneva@ua.fm.

Перший етап прийому резюме  завершується 1 червня 2019 року, другий – 15 червня 2019 року.

Резюме просимо надсилати на адреси електронної пошти: bulah.t@gmail.com; koreneva@ua.fm.

Детально за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04060134/1998a39b782785967cae1c5d0b07746f.doc