Про придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, за кошти державної субвенції

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  26 червня 2019 року № 616 у 2019 році спрямовуються кошти (субвенція)  з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення  житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа, вказана категорія осіб може отримати житло за кошти державної субвенції або отримати компенсацію за належні для отримання житлові приміщення.

На первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації   перебуває 4 дитини, які не мають житла і перебувають на квартирному обліку.

На обліку районного  центру  соціальних  служб  для  сім’ї,  дітей та молоді  перебуває 26 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, таких, які перебувають на квартирному обліку  і потребують виділення житла.

Враховуючи вищезазначене, з метою отримання консультації з приводу отримання житла за рахунок державної субвенції, просимо звертатися за адресою: вул. Олександрівська, м. Скадовськ, Херсонська область, тел. (05537) 5 32 33