А у нас «Зірковий час»!

21 грудня центральна бібліотека для дітей комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система»  радо зустрічала гостей на урочистій церемонії нагородження «Твій зірковий час».

Другий рік поспіль у стінах бібліотеки  проходить відзначення дітей,  які брали  активну участь у бібліотечних, обласних та місцевих заходах, міжрегіональних фестивалях та проектах протягом поточного  року.  Це і IV Обласний фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви», і міжрегіональний проект «ПрофіКемп»,  і літературні читання напередодні святкування Дня народження нашого міста, і робота бібліотечних волонтерів та  інші події бібліотечного життя.

За  активну участь у заходах, організованих бібліотекою, та активну громадську  позицію дітей та підлітків, популяризацію книги, бібліотеки та читання подяками та подарунками було відзначено більше тридцяти дітей.

Окремі слова вдячності працівники закладу висловлюють  колективу ТОВ «Віндкрафт Україна»,  який допоміг підготувати пам’ятні подарунки  кожному учаснику заходу.

Ведуча церемонії нагородження, завідувач центральної бібліотеки для дітей Гребень Галина Сергіївна,  підготувала своїм читачам ще один, особливий сюрприз.  Присутні мали змогу  переглянути відео- та фотоматеріали  із заходів 2018 року, які подарували усім чимало щирих вражень та посмішок, а дітям - спогадів  про їх творчість та перемоги. Згадані зіркові моменти кожної дитини присутні вітали бурхливими оплесками. Усі ці матеріали кожен бажаючий може переглянути на нашому блозі та сторінці «Скадовська центральна бібліотека для дітей» у мережі Фейсбук.

Цього ж дня були підведені підсумки не тільки року, а й однієї з акцій нашої бібліотеки. Мова йде про читацькі перегони  «Я зможу прочитати 50 книжок!». Учасники цих перегонів - читачі абонементу дошкільного та молодшого шкільного віку, які під керівництвом бібліотекаря Боднарюк Марії Сергіївни прийняли виклик і тепер впевнено можуть сказати: «Я прочитав 50 книжок!». Лідери та переможці акції отримали у подарунок дипломи та книжки, адже найкращою нагородою за перемогу у читацьких перегонах може бути лише нова цікава книга, нова незабутня історія.

Захід пройшов у щирій і невимушеній атмосфері,  а солодкою крапкою стало запрошення до столу, де кожен мав змогу за чашечкою ароматного гарячого чаю зі смаколиками поділитися враженнями і спогадами.

Друга церемонія «Твій зірковий час» відбулася! До нових зустрічей у бібліотеці, дорогі юні читачі, до нових перемог!