Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Графік прийому звернень громадян

спеціалістами служби у справах дітей Скадовської районної

державної адміністрації Херсонської області

Максимова  Олена Юріївна,

т.в.о.начальника служби у справах дітей Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області

Вівторок

З питань подолання дитячої бездоглядності, безпритульності; попередження випадків насилля в сім’ї, протидії торгівлі людьми.

Лелякова  Ірина Миколаївна,

головний спеціаліст служби у справах дітей Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області

Вівторок

З питань запровадження форм сімейного виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (усиновлення, опіка, піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу). Вирішення сімейних спорів, встановлення юридичного статусу дітям, позбавленим батьківського піклування, соціального захисту дітей, надання правових консультацій, роз’яснень.

Фоменко Сюзанна Юріївна,

провідний спеціаліст служби у справах дітей Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області

Вівторок

З питань профілактики дитячої злочинності, бездоглядності, безпритульності, бродяжництва; дотримання законодавства щодо працевлаштування неповнолітніх.