Танцюємо та відзначаємо!

Фото без опису Фото без опису

01 травня 2018 р на площі перед Лазурненським СБК відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню танцю та 40 річчю забудови Лазурненського селищного будинку культури.

Саме 1 травня 1978 року відбулося урочисте відкриття нової будівлі будинку культури з глядацькою залою на 400 посадових місць.

У концерті прийняв участь дитячий танцювальний колектив «Ритми», (керівник Юрій Калінчев), які продемонстрували 12 танців: народні та  сучасні. Дуже сподобався танець Юрія Калінчева з донькою Євою в сучасному ритмі «Тато та донька — музика поколінь». Нескінченими бурхливими оплесками вітали вчителя Лазурненської ЗОШ Олександру Стецюк, яка разом з керівником Юрієм Калінчевим, виконали сучасний танок «Зумба».

В концерті також показали свої таланти юні танцюристи гуртка бального танцю «Грація» під керівництвом Володимира Пугачова. Вони запалили вогонь бального танцю, створювали веселу, позитивну атмосферу з іграми в танцях. Вели святкову програму подружжя Пугачових – Евгенія та Володимир.

Зі святом усіх присутніх привітала директор КЗ « Лазурненський СБК» Валентина Демчук та вручила грамоти керівникам і святковий торт.