Економічна екскурсія для учнів-старшокласників

Фото без опису    Фото без опису                  Скадовською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості 26 лютого поточного року організована економічна екскурсія для учнів 9-11 класів Шевченківської ЗОШ до товариства з обмеженою відповідальністю «Меркурій».

ТОВ «Меркурій» - це переробне підприємство, яке спеціалізується на переробці та консервуванні овочів і фруктів.

Фото без опису    Фото без опису             На території заводу молодь зустрічали голова правління Скадовського РСТ Касьяненко Олександр Іванович та  директор підприємства Кривенко Сергій Вікторович. Зі школярами було проведено інструктаж з техніки безпеки та пізнавальну екскурсію цехами заводу. Директор підприємства розповів про роботу заводу і основні технологічні процеси виробництва. Під час проведення екскурсії для учнів були створені умови, при яких вони змогли спостерігати за роботою працівників безпосередньо на їхніх робочих місцях. Під час спостережень у екскурсантів виникали різноманітні питання, на які вони одразу отримували вичерпні відповіді.

Школярів ознайомили з різноманітними професіями, які присутні на підприємстві. Учасникам екскурсії надано повну інформацію про вимоги до професій, навчальні заклади, умови та оплату праці, перспективи кар’єрного зростання.

Наприкінці зустрічі Касьяненко О.І. запросив всіх учасників провести дегустацію продукції заводу.

Економічна екскурсія, як форма профорієнтаційної роботи, дає можливість школярам розширити свої знання, уявлення про професії безпосередньо на виробництві, вимогами, які вона висуває до людини, поспілкуватись із професіоналами, отримати інформацію із першоджерел.

Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості висловлює щиру вдячність голові правління Скадовського РСТ Касьяненку Олександру Івановичу і директору ТОВ «Меркурій» Кривенку Сергію Вікторовичу за співпрацю та розуміння важливості профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.

Фото без опису      Фото без опису