Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча зустріч керівників

Фото без опису        У зв’язку з проведенням в Україні адміністративно-територіальної реформи здійснюється реорганізація деяких установ та організацій ліквідованих районів шляхом приєднання до тих, які розташовані у адміністративному центрі новоутвореного району.

      Звісно, ці процеси можуть вплинути на роботу колективів зазначених установ та організацій, а саме: можливе скорочення деяких фахівців або навпаки, роботодавці будуть здійснювати пошук спеціалістів.

Так, з метою оптимізації структури та штатної чисельності працівників Скадовської районної державної адміністрації, відповідно до чинного законодавства, з першого березня поточного року затверджена структура та гранична штатна чисельність працівників апарату та структурних підрозділів Скадовської районної державної адміністрації.

З цього питання 22 січня відбулася робоча зустріч директора Скадовської районної  філії Херсонського обласного центру зайнятості Андрющенко Катерини Олександрівни з головою Скадовської районної держаної адміністрації Покутньою Світланою Олександрівною.

Катерина Олександрівна розповіла про послуги служби зайнятості для роботодавців та громадян. Також  узгоджено проведення, у разі необхідності, спільних заходів роз’яснювального характеру щодо застосування норм законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Кодексу законів про працю України тощо. В ході зустрічі керівники обговорили робочі питання та домовились про співпрацю між центром зайнятості та райдержадміністрацією.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора