Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Публічний звіт голови Скадовської районної державної адміністрації Турика В.А. за 2018 рік

Інформація про результати роботи районної державної адміністрації

Упродовж 2018 року зусилля районної державної адміністрації спрямовувались на неухильне виконання законів України, указів та розпоряджень Президента України, актів і доручень Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації, а також програми економічного і соціального розвитку Скадовського району.

Розглядаючи результати соціально-економічного розвитку району за підсумками 2018 року, слід зазначити, що основою для його забезпечення стало формування дієвої управлінської команди; забезпечення відкритості та прозорості місцевої влади; створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій; забезпечення оперативності у вирішенні нагальних, поточних та проблемних питань.

 

Аналіз діяльності районної державної адміністрації

 

Організаційно-контрольна робота, питання внутрішньої та інформаційної політики

За звітний період здійснювався моніторинг виконання 5712 завдань контрольних документів, що на 4,85 % більше проти відповідного періоду 2017 року. Із загальної кількості завдань проконтрольованих документів 1290 визначені розпорядженнями голови обласної державної адміністрації; 518 - дорученнями голови обласної державної адміністрації та його заступників; 3904 - листами обласних і районних управлінь, відділів та служб.

            Питання виконання актуальних на даний час розпоряджень голови районної державної адміністрації в порядку контролю щомісячно розглядались на засіданнях колегії районної державної адміністрації.

            Виконання вимог розпорядчих документів по суті встановлених завдань знаходиться на постійному контролі. Результати аналізу стану реалізації контрольних документів щотижня обговорюються на нарадах з керівниками структурних підрозділів при голові районної державної адміністрації, нарадах при керівнику апарату районної державної адміністрації.

            Завдяки посиленню персональної відповідальності працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації за стан справ на очолюваних ділянках роботи, постійному вдосконаленню контрольних функцій закріплено позитивні тенденції у зміцненні виконавської дисципліни. Аналіз підсумків роботи з організації та виконання вимог директивних документів усіх рівнів влади свідчить про належну організацію контролю за виконанням цих документів. Протягом ІV кварталу 2018 року відділом контролю апарату обласної державної адміністрації запроваджено рейтингову оцінку за результатами аналізу роботи районних державних адміністрацій в автоматизованій системі електронного документообігу «АСКОД». За підсумками звітного періоду Скадовська районна державна адміністрація займає І місце.

Протягом 2018 року відділ організаційно-контрольної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації здійснював організаційне забезпечення діяльності районної державної адміністрації, координував роботу щодо організації дій при проведенні масових заходів у районі, брав участь у підготовці і проведенні засідань колегії районної державної адміністрації. За звітний період було організовано 12 засідань колегії районної державної адміністрації.

Також відділ здійснював планування роботи районної державної адміністрації, розробляв річні та квартальні плани роботи районної державної адміністрації та звіти щодо їх виконання, місячні та тижневі плани заходів, що проводяться на території району.

Окрім цього, виконувалася робота з контролю за виконанням делегованих повноважень виконкомами місцевих рад. За звітний період здійснено 39 перевірок діяльності виконавчих комітетів місцевих рад району.

Протягом року відділом організаційно-контрольної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечувалася реалізація державної політики в інформаційній, видавничих сферах та дотримання державної етнонаціональної політики.

За звітний період на офіційній веб-сторінці районної державної адміністрації, на шпальтах районної газети «Чорноморець» забезпечувалося своєчасне інформування про діяльність Президента України, Кабінету Міністрів України, районної державної адміністрації з вирішення ними життєво важливих соціально-економічних та суспільно-політичних питань, пам’ятні дати в житті держави.

Для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики при районній державній адміністрації діє Громадська рада. У 2018 році організовано 5 засідань ради, на порядок денний яких були винесені найактуальніші питання життєдіяльності району.

Продовження звіту, дивіться за посиланням нижче:

https://rada.info/upload/users_files/04060134/1fb31fbc34f129b7b3d9f119c8559058.doc

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора