Скадовщина урочисто відзначила День державного прапора України!

Напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, відповідно до Указу Президента України з 2000 року країна офіційно вшановує один з державних символів України!

23 серпня 2019 року на площі біля Скадовського районного будинку культури урочисто відзначили День Державного Прапора України, 27-у річницю незалежності України, 100-річчя відродження української державності та 96-у річницю створення Скадовського району.

Почесне право виносу Державного Прапора України надали нашим захисникам – особовому складу військової частини А - 2845!

Голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик разом з військовим комісаром Валерієм Власиневичем привітали зі святом та відзначили військовослужбовців Скадовщини, учасників антитерористичної операції —"Відзнаками Президента України"!

Хвилиною мовчання пом’янули полеглих задля нашого добробуту та в ім’я України. Цього ж дня квіти пам'яті поклали до меморіальних дошок та могил Віталія Бєлікова, Анатолія Олійника, могили невідомого солдату та до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

Очільники влади міста та району вручили Почесні грамоти та Подяки кращим мешканцям району з нагоди Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України, 100-річчя відродження української державності та 95-ї річниці створення Скадовського району.

Прапор Скадовського району урочисто внесли переможці районного та обласного етапу Вcеукраїнcькoї війcькoвo-патріoтичнoї дитячo-юнацькoї Гри («Coкіл») «Джура» - 2018. Джура. Південний форпост»,  членам команди рою  «Cміливий вітер» Cкадoвcькoї ЗОШ №3.

Піднесений, урочистий настрій створили творчі колективи Скадовського району: народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського районного будинку культури (кер. Наталія Уварова і Володимир Шаронов), народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська), солісти-вокалісти народно- вокальної естрадної студії «Всі разом» Аня Ракша та Тетяна Богданова (кер. Юрій Луканов), театр-танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара).