Скадовська Районна
Державна Адміністрація
Скадовський район, Херсонська область

Новини

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

Дата створення: 13:49 16.11.2018, Переглядів: 32

                                Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

На засіданні оргкомітету затвердили заходи щодо відзначення Дня Гідності та Свободи

Дата створення: 11:21 15.11.2018, Переглядів: 72

                      14 листопада 2018 року в районній державній адміністрації  відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в районі Дня Гідності та Свободи, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика.

У Скадовську відбулися урочистості до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата створення: 16:15 08.11.2018, Переглядів: 170

  Щорічно 09 листопада 2018 року відзначають своє професійне свято працівники культури. Напередодні свята, 08 листопада 2018 року, у  РБК імені Т.Г. Шевченка відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Увага! Проводитиметься комплексна перевірка системи централізованого оповіщення Херсонської області

Дата створення: 09:12 08.11.2018, Переглядів: 152

                                                                                                                                                                                    «13 листопада 2018 року з 16:27 до 16:30 проводитиметься комплексна перевірка системи централізованого оповіщення Херсонської області із включенням електросирен та передачею навчальної інформації цивільного захисту по каналам телерадіомовлення («Скіфія», «Таврія»).

У Приморському відкрили спортивний майданчик

Дата створення: 16:06 05.11.2018, Переглядів: 200

                     03 листопада 2018 року в с. Приморське, Скадовського району відбулось урочисте відкриття спортивного майданчику зі штучним покриттям. Будівництво майданчика здійснювалось в рамках проекту «Розвитку в області мережі сучасних спортивних споруд», який у 2017 – 2018 роках реалізовується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість проекту складає 1416,746 тис. грн. Він реалізовувався шляхом співфінансування з державного фонду регіонального розвитку на суму 1066,746 тис. грн та бюджету Приморської сільської ради на суму 350,00 тис. грн. На свято завітали важливі гості: заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова комітету фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик та інші.

У Скадовську відбулися заходи до Дня визволення України та району від фашистських загарбників

Дата створення: 15:52 05.11.2018, Переглядів: 183

                    02 листопада 2018 року з нагоди 75-ї річниці визволення Скадовщини та 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників у читальній залі КЗ «Скадовська централізована бібліотечна система» відбулися пам’ятні заходи, участь у яких взяли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, організацій, установ та підприємств району, ветерани, громадськість, ЗМІ.

Працівники соціальної сфери отримали привітання з нагоди свого професійного свята

Дата створення: 15:46 05.11.2018, Переглядів: 197

                       За традицією, у першу неділю листопада відзначають своє професійне свято працівники соціальної сфери, люди, які день у день налагоджують зв'язки, роблять добро, виявляють милосердя, спілкуються з людьми, що мають різні проблеми: зі здоров'ям, з  працевлаштуванням, соціальною адаптацією, сімейні проблеми тощо, адже  метою соціальної політики Президента та Уряду України є захист соціальних гарантій, створення оптимальних умов для функціонування та розвитку соціальних відносин, розкриття творчого потенціалу людини, досягнення стабільності та соціальної злагоди в суспільстві задля побудови вільної, демократичної та європейської України.

Мобільні сервісні центри МВС

Дата створення: 09:34 01.11.2018, Переглядів: 297

 Для наближення послуг до громадян, забезпечення якісного та своєчасного надання послуг в регіонах,  де відсутні стаціонарні територіальні сервісні центри Міністерства внутрішніх справ, на території Херсонської області функціонує мобільний сервісний центр.

Ліквідація африканської чуми свиней в с. Приморське та в с. Тарасівка Скадовського району

Дата створення: 14:47 30.10.2018, Переглядів: 280

        25 жовтня 2018 року в районній державній адміністрації відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика. На засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії було обговорено питання виконання плану заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней в с. Приморське та в с. Тарасівка Скадовського району, виконання вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, дотримання Правил облаштування і утримання діючих (існуючих) худобомогильників та біотермічних ям для захоронення трупів тварин у населених пунктах України. Також Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією було отримано експертні висновки Херсонської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини ім. професора Л.С. Ценковського, які підтверджують відсутність вірусу «африканська чума свиней» в особистих селянських господарствах с. Приморське та с. Тарасівка в яких стався падіж поголів’я свиней. Зазначені експертні висновки стали підставою для прийняття рішення про зняття карантину із с. Приморське Приморської сільської ради та с. Тарасівка Тарасівської сільської ради Скадовського району.

ІІ етап Чемпіонату Херсонської області з мотокросу відбувся у Скадовську

Дата створення: 16:55 29.10.2018, Переглядів: 281

    Скадовщина – сприятливий край для туризму, оздоровлення і розвитку фізичної культури та спорту. 28 жовтня 2018 року на території колишнього цегельного заводу  відбувся ІІ етапу Чемпіонату Херсонської області з мотокросу.