Скадовська Районна
Державна Адміністрація
Скадовський район, Херсонська область

Новини

Відбулася робоча нарада щодо організації контролю за дотриманням санітарного стану на пляжах міста Скадовська та місцях масового відпочинку на о. Джарилгач

Дата створення: 16:20 21.05.2019, Переглядів: 59

    20 травня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулась робоча нарада щодо організації контролю за дотриманням санітарного стану на пляжах міста Скадовська та місцях масового відпочинку на о. Джарилгач. На нараді були присутні представники структурних підрозділів РДА, заступник міського голови, начальник районного сектору ГУ ДСНС України в Херсонській області, директор КП «Очисні споруди», керівник ТОВ «Скадовськ-Марина», директор ДП «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» та директор Національного природного парку «Джарилгацький».

Вишиванку одягай – Скадовськ прославляй!

Дата створення: 14:09 17.05.2019, Переглядів: 119

                            Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке відзначається починаючи із 2006 року та покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення - щороку в третій четвер травня. 

І (районний) етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців

Дата створення: 15:18 11.05.2019, Переглядів: 202

                                                                                                     З метою залучення державних службовців до активних занять фізичною культурою та спортом, щорічно в Скадовському районі проводиться спартакіада серед збірних команд державних службовців.

Нарада з питань проведення в районі весняного призову громадян на строкову військову службу.

Дата створення: 12:36 11.05.2019, Переглядів: 180

                     10 травня, голова районної державної адміністрації Віктор Турик разом із заступником Михайлом Бословяком, головним спеціалістом відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації Катериною Бондаренко та військовим комісаром Скадовського районного військового комісаріату Валерій Власиневич провели нараду де розглядалося питання щодо проведення в районі весняного призову громадян на строкову військову службу та відбору громадян на військову службу за контрактом.

У Скадовську відбулись заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 11:15 10.05.2019, Переглядів: 205

                         Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

У Скадовську спустили на воду вінки в пам'ять про загиблих моряків

Дата створення: 10:57 10.05.2019, Переглядів: 208

                Традиційно, 08 травня у День пам’яті та примирення, голова районної державної адміністрації Віктор Турик у складі делегації з представників районної державної адміністрації, районної ради, ДП «Скадовський морський торговельний порт», Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України», ПП «Острів», представників ради ветеранів Скадовського району, районного військового комісаріату, прикордонників, громадськості вшанували пам’ять загиблих моряків на острові Джарилгач.

У Скадовську вшанували пам’ять загиблих під час війни

Дата створення: 12:09 08.05.2019, Переглядів: 237

                        8-го травня в Україні традиційно, як і в усьому світі відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

Військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») – розпочато

Дата створення: 16:24 07.05.2019, Переглядів: 232

                   Заходи патріотичного спрямування, що постійно проходять у районі, привертають  увагу молоді до проблем становлення нашої державності, відновлення та збереження історичних надбань народу, любові до нації, самовідданого служіння Батьківщині.

Ветерани приймають поздоровлення з днем Перемоги!

Дата створення: 16:16 07.05.2019, Переглядів: 229

                         Невблаганно плине час, змиваючи з людської пам’яті події, імена і дати. Але невпинному часу не підвладні героїчні подвиги попередніх поколінь, які ввійшли в історію народу і держави. Згадуючи полеглих визволителів, які віддали свої життя за наше мирне небо, ми, їхні нащадки, не повинні забувати і про тих, хто ще живе поруч із нами, хто пройшов горнило війни і повернувся на рідну землю.

Прикордонників Скадовщини вітали з професійним святом

Дата створення: 10:10 06.05.2019, Переглядів: 247

                       03 травня 2019 року голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик відвідав відділ Державної прикордонної служби «Скадовськ» та  привітав прикордонників з професійним святом.