Скадовська Районна
Державна Адміністрація
Скадовський район, Херсонська область

Новини

Інноваційний освітній простір

Дата створення: 16:58 16.09.2019, Переглядів: 7

                          

Відбулася підсумкова нарада робочої групи щодо екологічного стану острова Джарилгач і Джарилгацької затоки

Дата створення: 14:36 16.09.2019, Переглядів: 11

                     У форматі конструктивного діалогу, під головуванням очільника району Віктора Турика, відбулося розширене засідання робочої групи з розгляду питань щодо екологічного стану острова Джарилгач і Джарилгацької затоки, на якому було підведено підсумки оздоровчого сезону 2019 року, акцентовано увагу на планах, вимогах та завданнях на наступний  сезон 2020 року.

У Лазурному відбувся 25-тий обласний фестиваль Дружин юних пожежних.

Дата створення: 16:28 09.09.2019, Переглядів: 22

   На базі оздоровчого комплексу «Червоні вітрила. Парус» в смт Лазурне Скадовського району 06 вересня проведено 25-й обласний фестиваль дружин юних пожежних.                                                 На даному заході взяло участь 11 команд з різних куточків Херсонської області, серед яких була команда Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Скадовського району, яка виграла районний фестиваль, отримала номінацію «Виконавська майстерність» та зайняла почесне четверте місце. Команда мала такий склад: керівник – Кулигіна Юлія Богданівна, члени команди – Дудченко Софія, Бондаренко Ілона, Шатило Єлізавета, Янчуков Даниіл, Міщенко Василь, Парнюк Ігор. Скадовські рятувальники щиро вдячні учасникам змагань, вихователям, директорам шкіл, які взяли участь у проведенні фестивалю також висловлюємо подяку за підтримку та допомогу у підготовці та проведенні фестивалю відділ освіти, культури, молоді та спорту Скадовської РДА. У результаті за оцінюванням журі, переможцем 25-го Обласного фестивалю Дружин юних пожежних стала команда школи № 57 м. Херсона, на 2-му місці дюпівці м. Берислава, на 3-му школярі з м. Гола Пристань.   

День фізичної культури - свято спорту в місті Скадовську

Дата створення: 16:41 05.09.2019, Переглядів: 113

                                      З метою залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом вже стало традицією, на початку вересня, проводити в місті Скадовську День фізичної культури та спорту. У цьому році свято відбулося 05 вересня 2019 року на стадіоні «Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». В урочистостях брали участь понад 250 учасників.

У районі відзначили День підприємця!

Дата створення: 16:35 05.09.2019, Переглядів: 272

                                             Щорічно в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Скадовської станції екстреної допомоги отримала новий автомобіль

Дата створення: 17:03 04.09.2019, Переглядів: 45

                                Новим сучасним автомобілем швидкої допомоги поповнився автопарк Скадовської станції екстреної (швидкої) допомоги. Сертифікат на автомобіль швидкої допомоги типу В Peugeot Boxer передав сьогодні, 04 вересня, заступник головного лікаря з медичної роботи – керівник служби екстреної (швидкої) медичної допомоги комунального закладу «Обласний   територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  Херсонської обласної ради Бєсєдін Андрій Михайлович. Автомобіль обладнаний за кращими європейськими стандартами для надання невідкладної допомоги на догоспітальному етапі. Передбачений не тільки для транспортування пацієнта, а й для надання допомоги під час руху до лікувального закладу. Також автомобіль оснащений усім необхідним для проведення реанімаційних заходів, що дає змогу рятувати людські життя в ситуаціях, коли відлік іде на хвилини.

Відбулось засідання робочої групи з питань децентралізації державної влади та об’єднання територіальних громад

Дата створення: 15:35 04.09.2019, Переглядів: 93

                                        30 серпня 2019 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павленка С.М. відбулось чергове засідання робочої групи з питань децентралізації державної влади та об’єднання територіальних громад, в якому взяли участь члени робочої групи: голови місцевих рад району, керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації та інших органів державної влади.