Скадовська Районна
Державна Адміністрація
Скадовський район, Херсонська область

Новини

У Скадовську відзначили День Соборності України.

Дата створення: 12:17 23.01.2020, Переглядів: 11

   22 січня 2020 року на центральній площі міста Скадовськ пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). В урочистостях взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, підприємств, установ та організацій, учнівська молодь, представники громадських організацій, духовенство, громадськість, ЗМІ.

Шановні жителі Скадовського району!

Дата створення: 18:27 22.01.2020, Переглядів: 10

   Щороку 22 січня ми відзначаємо величне національне свято –День Соборності України! Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ця дата ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної держави.

В Тарасівці відбувся фестиваль «Коляда 2020»

Дата створення: 14:08 17.01.2020, Переглядів: 25

      Фестивалем "Коляда 2020" розпочався навчальний семестр в Тарасівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Під керівництвом голови районної державної адміністрації відбулось засідання організаційного комітету з нагоди святкування Хрещення Господнього та Дня Соборності України

Дата створення: 11:30 16.01.2020, Переглядів: 629

               14 січня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Світлани Покутньої відбулося засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення в районі Хрещення Господнього та Дня Соборності України.

Вітаємо з Днем народження начальника архівного відділу районної державної адміністрації Акименко Анну Володимирівну!

Дата створення: 13:59 15.01.2020, Переглядів: 15

        Бажаємо Вам фантастичного щастя, Безкрайнього моря чудових подій. Хай все, що бажаєте, швиденько вдасться, А також цікавого втілення мрій. Хай зорями радість Вас осипає, Природа здоров'ям наділить міцним. Вас з днем народження ми привітаєм. Хай щира любов завітає в ваш дім!  

Проведено нараду щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства Оборони

Дата створення: 09:36 14.01.2020, Переглядів: 44

   11 січня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Світлани Покутньої та в присутності заступника голови районної державної адміністрації Михайла Бословяка, військового комісара Скадовського районного військового комісаріату Євгена Куца та інших посадових осіб відбулася робоча нарада експертної комісії стосовно створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства Оборони (ТКЦ та СП). Ця нова структура військового управління України повинна замінити собою радянську систему військових комісаріатів.

В с. Благодатне відкрили місцеву пожежну охорону.

Дата створення: 16:39 11.01.2020, Переглядів: 27

             09 січня 2020 року відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної охорони у селі Благодатне Скадовського району. З нагоди відкриття присутніх привітали голова районної державної адміністрації Світлана Покутня, заступниця начальника Головного управління ДСНС області Катерина Гаврилова та начальник Скадовського районного сектору ГУ ДСНС області Дмитро Турченко.                     Нова пожежна команда буде обслуговувати як мешканців села Благодатне, так і довколишні села, що дасть можливість місцевим рятувальникам оперативно гасити пожежі і надавати допомогу людям.

Голова районної державної адміністрації Світлана Покутня зустрілась з головою Громадської ради при районній державній адміністрації.

Дата створення: 15:35 09.01.2020, Переглядів: 61

  Голова Скадовської районної державної адміністрації Світлана Покутня, після свого призначення на посаду, зустрілась з головою Громадської ради при районній державній адміністрації Іриною Бартчук. Зустріч була побудована у формі конструктивного діалогу, адже Ірина Дмитрівна, як представник громадськості, чітко знає ті проблеми, які наявні в районі - цьому сприяють і засідання Громадської ради, які проводяться щоквартально.

Подарунки від голови Скадовської РДА Світлани Покутньої та Діда Мороза отримали пацієнти дитячого відділення Скадовської районної лікарні

Дата створення: 15:08 03.01.2020, Переглядів: 63

                                        Ви вірите в Діда Мороза? Вірте, пишіть йому листи, подумки кажіть про подарунки, слухайтесь батьків або прислухайтеся до дітей, ведіть себе чемно, гарно і будьте добрими. У будь-якому віці. Вірте у Діда Мороза, або будьте ним.

Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста відділу діловодства, контролю, роботи із зверненнями громадян та з питань доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації КОЛЕСНІК НАТАЛІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ

Дата створення: 09:07 02.01.2020, Переглядів: 31

Бажаємо вам квітів та мирного неба, Грошей та здоров'я ще більше, ніж треба. Хай доля вам щастя багато дає, Зозуля сто років життя накує. Хай справдяться мрії, здійсняться дива, Хай кругом від сміху іде голова, Достатку – у будні, в свята – подарунків, Гарних подій, доброти, поцілунків!