Увага! Стартував VIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку "Охорона праці - очима дітей" - 2019

Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.

Метою проведення конкурсу є формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя; акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках та ризиках; профілактика виробничого травматизму шляхом наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінювання ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих; привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці; популяризація сучасних підходів до управління охороною праці, формування превентивної культури охорони праці; активізація творчого потенціалу дітей та молоді, сприяння розвитку дитячої творчості та виявлення, вибір та підтримка талановитої молоді.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок. Умови конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті Головного управління Держпраці в Херсонській області (http://ks.dsp.gov.ua/2018/11/14/startuvav-konkurs-dityachogo-malynku-ohorona-pratsi-ochima-ditej-2019/).

Скадовське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області звертається до керівників навчальних закладів освіти, центрів дитячої творчості, позашкільних навчальних закладів з пропозицією прийняти участь у проведенні конкурсу та розгорнути активну роботу серед школярів для залучення творчої молоді до участі в конкурсі.

Конкурсні роботи для підбиття підсумків конкурсу на регіональному рівні учасники надсилають до Головного управління Держпраці у Херсонській області  до 11 лютого 2019 року (м. Херсон, вул. Тираспільська, 1, тел. для довідки (0552) 65-64-48).

Контактна особа Скадовського відділення УВД ФССУ в Херсонській області - страховий експерт з охорони праці Хандусь Лідія Тихонівна тел.(05537) 5-31-83.