Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Умови програми форвардних закупівель озимих зернових культур майбутнього урожаю 2019 року ПАТ «ДПЗКУ»

З 24 жовтня 2018 року ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель озимих пшениці та ячменю майбутнього урожаю 2019 р.

Безпосереднє виконання всіх етапів закупівель держкорпорація здійснюватиме через свої регіональні відділи.

Реалізація даної програми буде проводитися у два етапи

Протягом першого етапу (жовтень 2018 року – червень 2019 року) сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів, здійснити з представниками ПАТ «ДПЗКУ» та страхових компаній огляд посівів.

На підставі позитивного акту огляду посівів  в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ»  укласти договори поставки та застави майбутньго врожаю або аграрну розписку.

Після підписання договорів на поточний рахунок сільгоспвиробника згідно умов договора поставки буде здійснена попередня оплата, чка складатиме 3600 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна. Річні відсотки за користування коштами складають від 9,5 до 11% річних. Діє програма лояльності, за якою можна отримати додаткову знижку.

Другий етап програми передбачає поставку зерна сільгосптоваровиробникам в кількості та якості згідно умов договору на зернові склади, а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

Корпорація вже розпочала приймання заявок на участь у програмі закупівель зернових культур майбутнього урожаю 2019 р. і підготовку до підписання договорів.

Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів у регіональних відділах ПАТ «ДПЗКУ» (м. Херсон, вул. Ливарна, буд.18, моб. тел.: 050-44-63-354; 050-44-63-371; email:Kherson@pzcu.gov.ua).

В   рамках   інформаційно-роз'яснювальної   роботи   з   питань    укладання   договорів поставки зерна майбутнього врожаю  у центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ» варто звертатися: (044)206-15-71 або forward@pzcu.gov.ua.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора