Про підсумки роботи Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області за 2017 рік.

На обліку у Скадовському відділенні знаходяться 5799 страхувальників. За відповідний період Скадовським відділенням УВД ФССУ в Херсонській області надавалось матеріальне забезпечення для застрахованих осіб (працюючих) та членів їх сімей для отримання допомоги: по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворим членом сім’ї), по вагітності і пологах, на поховання; проводилось лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторних закладів, компенсація втрати частини заробітної плати внаслідок нещасного випадку на виробництві та оплата медико - соціальних послуг та лікування потерпілих від наслідків травм.

За 2017 рік відділенням проведена виплата матеріального забезпечення на суму 4232209 грн. 88 коп., а саме:

- 17289 днів по тимчасовій непрацездатності на суму 2194908,40 грн.;

- 1485 днів по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї на суму 177291,48 грн.;

- 14539 днів по тимчасовій непрацездатності у зв’язку із вагітністю та пологами на суму 1816510,00 грн.;

-  здійснено 12 виплат на поховання на суму 43500,00 грн.

Послугами з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України в 2017 році скористалось 19 застрахованих осіб.

За звітний період відділенням проведено виплати, що компенсують втрату частини заробітної плати внаслідок нещасного випадку на виробництві на  загальну суму               2986598,50 грн. та проведена оплата медико - соціальних послуг та лікування потерпілих від наслідків травм на загальну суму 294085,27 грн.

З метою перевірки цільового використання коштів Фонду страхувальниками, працівниками відділення проведено 94 перевірки, за результатами яких виявлено фінансових порушень на суму 49452,64 грн. які в повному обсязі сплачено на рахунок Фонду.

Серед основних порушень, виявлених при перевірках страхувальників:

- допущено 38 порушень при визначенні суми заробітної плати для розрахунку середньої заробітної плати, 10 порушень при оплаті допомоги без урахування страхового стажу, 19 випадків невірно визначеня розрахункового періоду та інші;

- при виплаті допомоги по вагітності та пологах самим розповсюдженим порушенням є невірне визначення розрахункового періоду;

- інші порушення допущено при видачі путівок та новорічних подарунків - не витримуються вимоги діючих нормативних документів.

За 2017 рік Скадовським відділенням було застосовано 14 адміністративних штрафів щодо порушення порядку використання коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, на загальну суму 1904,00 грн., які сплачено своєчасно та в повному обсязі.

Звертаємо увагу страхувальників на виконання вимог нормативних документів при заявлені страхових коштів та при виникненні питань звертатись за консультаціями до відділення за телефонами: (05537) 5-31-85, 5-35-61, 5-10-06.