Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактика виробничого травматизму за 9 місяців 2019 року.

Протягом 9 місяців 2019 року Скадовському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  в Херсонській області не надходили  повідомлення від медичних закладів, підприємств, установ та  організацій  Скадовського та Каланчацького районів  про нещасні випадки та профзахворювання. 

     З  метою  контролю за станом профілактичної роботи, створенням безпечних і нешкідливих умов праці страховим експертом з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  в Херсонській області перевірено  14  підприємств - страхувальників (Комунальний заклад «Каланчацька центральна  районна лікарня», Спортивно - оздоровчий табір «Буревісник» ХДУ, Володимирівська сільська рада Скадовського району Херсонської області, Красненська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Скадовської райради Херсонської області та інш). В результаті перевірок виявлено 211 порушень законодавчих актів про охорону праці, видано 14 подань  керівникам підприємств. При перевірках страховим експертом з охорони праці  відділення звертається увага на  проходження працівниками зайнятих на роботах з підвищеної небезпеки  (щорічного навчання), проведення інструктажів (вступних, первинних, цільових та повторних), атестації робочих місць за умовами праці, а також  на забезпеченість працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту. Особлива увага приділяється проведенню на підприємствах медоглядів, їх якості та заходам по виконанню рекомендацій заключних актів медоглядів.  

     Для покращення функціонування системи управління охороною праці на підприємствах  підпорядкованих районів страховим експертом з охорони праці відділення  було організовано і  проведено  - 4 семінари, 26 нарад та 5 круглих столів зі спеціалістами служб з охорони праці та відповідальними особами з охорони праці.  Прийнято участь в роботі 51 комісії з питань охорони праці та перевірки знань з питань охорони праці  працівників, які зайняті на роботах з підвищеної небезпеки.

     Протягом зазначеного періоду з метою запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим видам загрози здоров’ю працюючих, страховим експертом з охорони праці відділення надано страхувальникам 169 консультацій з питань дотримання вимог Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України»,  «Про охорону праці» та «Положення про порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

      Також з метою досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці і безпеки виробництва зі спеціалістами з охорони праці підприємств, установ та організацій підпорядкованих районів страховим експертом з охорони праці відділення  була надана дієва допомога у розробці 272 комплексних і профілактичних заходів. Всього серед підприємств страхувальників розповсюджено 375 одиниць нормативно – правових актів та пам'яток з охорони праці. 

     Скадовське відділення продовжує працювати над підвищенням рівня заходів, спрямованих на забезпечення  реалізації державної політики у сфері державного соціального страхування, профілактики  виробничого травматизму, створення безпечних умов праці на підприємствах, в установах та організаціях і нагадує, що з 1 липня 2019 року діє новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою КМУ від 17.04.19 р. № 337.

     Для отримання детальної консультації  просимо звертатись до Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  за телефоном: (05537)53183.                                                                                                                                                                                                            

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора