На Скадовщині тривають громадські роботи з екологічного захисту навколишнього середовища

Постійним партнером Скадовської районої філії Херсонського обласного центру зайнятості при організації громадських робіт є Михайлівська сільська рада.

Щороку в бюджеті ради передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в громадських роботах, затверджується перелік видів громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість.

На сьогодні на території Михайлівської сільської ради за направленням Скадовської районної філії ХОЦЗ працюють 5 осіб за видом робіт «Екологічний захист навколишнього середовища».

Безробітні виконують роботи, спрямовані на поліпшення стану земельних та інших природних ресурсів, що передбачає: ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, формування зелених зон, місць відпочинку, упорядкування місць розташування пам’ятників, приводячи у належний стан придорожні смуги та інші місця, що потребують такого догляду.
            Громадські роботи були і залишаються економічно вигідними для всіх сторін, які задіяні в цьому процесі. Це реальна додаткова фінансова підтримка безробітних в період пошуку роботи зі збереженням виплати допомоги по безробіттю, та водночас допомога органам місцевого самоврядування у задоволенні потреб територіальних громад.