Робочі будні у терцентрі

У процесі роботи соціальні робітники соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) стикаються з масою запитань, пов’язаних з діяльністю установи від підопічних, зокрема стосовно пільгових медикаментів. З метою удосконалення роботи з надання соціальних послуг, задоволення потреб громадян, щовівторка керівники установи проводять  нараду  із соціальними робітниками.

На одну з таких робочих нарад, було запрошено головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги – Хмельову Аллу Василівну. Завітавши 07 лютого 2018 року до територіального центру, Алла Василівна надала роз’яснення щодо отримання безкоштовних ліків, які ліки можна отримати безкоштовно або за пільговими цінами та хто має право отримати безкоштовні ліки, згідно  діючої  постанови Кабінету Міністрів України від  17 серпня 1998 р. №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань». Під час засідання-консультації було обговорено ряд актуальних питань. На всі запитання було надано вичерпні відповіді.

Такий зворотній зв'язок дає можливість адміністрації терцентру більш чітко планувати роботу, спільно удосконалювати систему надання соціальних послуг, та надавати актуальну інформацію про зміни в законодавстві України своїм підопічним.