Про підсумки роботи Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області за 2019 рік.

На обліку у Скадовському відділенні знаходяться 3991 страхувальника з яких: юридичних осіб – 1414, фізичних осіб – 2552  та членів фермерського господарства - 25.

За відповідний період Скадовським відділенням УВД ФССУ в Херсонській області надавалось матеріальне забезпечення для застрахованих осіб та членів їх сімей для отримання допомоги: по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворим членом сім’ї), по вагітності і пологах, у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та його наслідками, на поховання; проводилось лікування застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм, компенсація втрати частини заробітної плати внаслідок нещасного випадку на виробництві та оплата медико-соціальних послуг та лікування потерпілих від наслідків травм.

За 2019 рік відділенням проведена виплата матеріального забезпечення на загальну суму 6 304 519 грн. 12 коп., а саме:

- 3 220 565,73 грн. по тимчасовій непрацездатності за 16 555 днів;

- 220 561,74 грн. по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї за 1 357 днів;

- 2 732 493,99 грн. по тимчасовій непрацездатності у зв’язку із вагітністю та пологами за 14 684 дні;

- 77 597,66 грн. по тимчасовій непрацездатності у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та його наслідками за 534 дні;

-  53 300 грн. – по 13 виплатам на поховання.

Протягом 2019 року 6 застрахованих осіб скористались послугами з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України  за м’язово – скелетним та кардіо-пульмонарним профілем медичної реабілітації. Відшкодовано Фондом витрати за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів на загальну суму 79 200,00 грн.

За звітний період відділенням проведено виплати, що компенсують втрату частини заробітної плати внаслідок нещасного випадку на виробництві на  загальну суму               4019449,11 грн. та проведена оплата медико - соціальних послуг та лікування потерпілих за наслідками травм на загальну суму 614672,99 грн.

З метою перевірки цільового використання коштів Фонду страхувальниками, працівниками відділення за 2019 рік, проведено 32 перевірки, з яких 25 планових перевірок страхувальників та 6 стосовно обґрунтованості поданих заяв-розрахунків. За результатами перевірок виявлено фінансових порушень на суму 24 127,14 грн., які в повному обсязі сплачено на рахунок Фонду. Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення,  було застосовано 8 адміністративних штрафів щодо порушення порядку використання коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на загальну суму 1 088,00 грн.

Звертаємо увагу страхувальників на виконання вимог нормативних документів при заявлені страхових коштів. При виникненні питань звертатись за консультаціями та роз'ясненнями до відділення за телефонами: (05537) 5-31-83, 5-35-61, 5-10-06.