Патронат над дитиною як напрямок працевлаштування

27 листопада для осіб, які перебувають на обліку в Скадовській районній філії Херсонського ОЦЗ проведений семінар «Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем?» за участю представників служби у справах дітей Скадовської райдержадміністрації.

Учасникам заходу надали інформацію про сімейний патронат, розповіли, хто такі патронатні вихователі, основні вимоги до вихователів, який порядок створення патронатної сім’ї, а також розглянули питання фінансування та перелік документів для оформлення послуги патронату. Патронат над дитиною – це не тільки корисна справа, це робота тимчасового характеру, адже за виховання дитини вихователь отримує грошове забезпечення та період цієї послуги зараховується до страхового стажу.

За більш детальною інформацією громадяни, які мають намір стати патронатними вихователями, можуть звертатися до служби у справах дітей Скадовської районної державної адміністрації, за адресою: м. Скадовськ        вул. Олександрівська, 34 ( ІІ поверх, каб№21), тел. 5-32-33.