Інноваційні аспекти мовно-літературної культури

20 квітня 2018 року за планом роботи методичного об’єднання вчителів української мови і літератури  в комунальні й установі «Скадовський районний методичний кабінет» відбувся семінар учителів української мови та літератури «Інноваційні аспекти підвищення мовної культури і грамотності здобувачів освіти».

Нагальні питання роботи семінару: доцільність використання ІКТ на  уроках української мови і літератури, реалізація головних дидактичних функцій за допомогою комп’ютерних технологій,  використання технології сторітелінг на уроках української мови та літератури як засобу формування мовної компетентності учнів, особливості ЗНО та ДПА 2018 року.

Цікаво було учасникам попрацювати з тестами та перевірити знання за допомогою карток «Plikers», що запропонувала Вікторія Сенько, учитель Антонівської філії ОЗ СНВК «Академічна гімназія», Тетяна Кравець, учитель Шевченківської ЗОШ, ознайомила з програмою «AutoPlay», що допоможе створити власний конструктор будь-якого уроку.

Наталія Мітюхіна, методист установи розповіла про використання технології «Сторітелінг» на уроках української мови і літератури як засобу формування мовної компетентності учнів, зупинилася на особливостях ЗНО та ДПА 2018 року, анонсувала твори Володимира Лиса, його нову збірку «Місяць, обмитий дощем», залучила до виконання тестів Як добре ви знаєте Закон України «Про освіту?», провела анкетування з метою визначення основних напрямів роботи на 2018-2019 навчальний рік.

Методичний кейс з матеріалами розміщений на сайті КУ СРМК та наданий учителям для використання в роботі.