Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Розвиток підприємництва

Опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства

http://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4tEaVZjtUfvog69ZsvXbtBMWu_EJ76BhWvIsD3HmYvZE2uQ/viewform

 

Шановні роботодавці!

З кожним днем для українського бізнесу з'являються нові можливості для розвитку:

  • Безповоротна фінансова допомога, яка надається в межах великої кількості різноманітних міжнародних грантових програм;
  • Безліч приватних інвесторів та інвестиційних установ по всьому світу, які шукають в Україні надійних партнерів;
  • Зовнішні ринки, які потребують українські товари та послуги.

Але, нажаль, український бізнес сьогодні не використовує весь потенціал цих можливостей собі на користь через відсутність досвіду та інформації.

Наприклад, з 2016-го року українським компаніям відкрито доступ до участі за спрощеною процедурою до публічних (державних) закупівель 45 найбільш розвинених країн світу, від Нової Зеландії, Австралії, Японії до країн ЄС, США та Канади. Загальна ємкість цих ринків складає 2 трильйони доларів  США. Чи знали Ви про це? Чи знаєте Ви, куди звертатись щодо використання цих можливостей?

Для того, щоб херсонський бізнес почав максимально швидко та ефективно використовувати існуючі можливості та ресурси, в Херсонській області починає діяти пілотний проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України - «Центр Розвитку Підприємництва», за підтримки Представництва ЄС в Україні та Херсонської обласної державної адміністрації.

Херсонський обласний центр зайнятості є партнером «Центру Розвитку Підприємництва». Адже успіхи бізнесу сприяють вирішенню завдання служби зайнятості у напрямку превентивних заходів щодо зменшення безробіття та працевлаштування населення.

Закликаємо вас скористатися новими можливостями!

Заходьте на сайт «Центру Розвитку Підприємництва» http://www.crp.org.ua та активуйте можливості для розвитку вашого бізнесу.

Для цього необхідно лише заповнити коротку реєстраційну форму в розділі “ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?” за посиланням: http://www.crp.org.ua/doluchytys/.

Команда «Центру Розвитку Підприємництва» проводитиме індивідуальну роботу з кожним підприємством. Тому перший крок має бути за вами!

 

 Центр підтримки бізнесу м. Миколаїв

Запрошуємо власників, керівників та управлінців підприємств всіх галузей, спеціалістів з менеджменту, HR, маркетингу, продажів, а також осіб, зацікавлених у відкритті власного бізнесу взяти участь в конференції «КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ В УМОВАХ ВИСОКОКОНКУРЕНТНОГО МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ», що проходитиме в Херсоні 10 вересня 2018 року в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.

Організатор конференції – Центр підтримки бізнесу м. Миколаїв.

Конференція надасть можливість обговорити питання формування єдиної вірної для кожного підприємства, можливо власної, унікальної системи управління, зорієнтованої на клієнта. Учасники конференції матимуть унікальну можливість ознайомитися з кращими вітчизняними та міжнародними практиками, зустрітися з провідними експертами в області трейд-маркетингу.

В рамках конференції передбачається обговорення процесу формування ділової культури вітчизняного підприємництва та однієї з її найважливіших складових – клієнтоорієнтованості, ознайомлення з найкращими практиками та досвідом міжнародних компаній, а також визначення ролі клієнтоорієнтованості в бізнесі.

Участь в конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.
Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням: https://form.jotformeu.com/82201027744347

(Прийом заявок на участь завершується за тиждень до початку конференції)

Дата проведення: 10 вересня 2018 року

Місце проведення: конференц-зал готелю «Оптіма» (Reikartz Hotel group), м. Херсон, пр-т. Ушакова, 43

Час проведення: 10:00 – 17:00 ­

*9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава

Під час проведення конференції буде забезпечена комплексна підтримка учасників, включаючи необхідні інформаційні та довідкові матеріали, харчування та послідовний переклад. Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

Контактна особа: 

                            Ольга Раку, керівник освітніх програм Центру підтримки бізнесу м. Миколаїв

 

Бізнес-форум компанії Terrasoft

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

 

На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

 

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

• #accelerate ― стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.

• #thecustomer ― кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.

• #transformation ― способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання • #everyone-a-developer ― епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.

• #process-excellence ― передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.

• #tech-point ― як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації • #how-to ― практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.

• #best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень • #it-ecosystem ― знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.

• #braindates ― клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

 

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_global-tour-2019-

kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev .

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора