Консультування з питань пенсійного забезпечення під час карантину

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області нагадує, що у зв'язку з продовженням карантину збережено обмеження щодо доступу відвідувачів до приміщень сервісних центрів.

Звертаємо увагу жителів області, що усні консультації в сервісних центрах до завершення карантину не надаються, їх можна отримати в дистанційному режимі за номерами “гарячих” телефонних ліній, які доступні за посиланням https://www.pfu.gov.ua/ks/golovne-upravlinnya-pensijnogo-fondu-ukrayiny-v-hersonskij-oblasti/.

Крім цього, для отримання відповідей на нагальні питання можна скористатися відповідною формою на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, електронною поштою, Skype-зв'язком.

Залишайтесь вдома! Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям!