Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Контактні дані відповідальних осіб

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 01 липня 2011 року №333 «Про організацію роботи із забезпечення Скадовською районною державною адміністрацією доступу до публічної інформації у відповідності з вимогами чинного законодавства» (зі змінами та доповненнями: розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 квітня 2013 року № 173) визначено відділ діловодства та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації спеціальним структурним підрозділом з питань запитів на інформацію, що надходить районній державній адміністрації.

Контактні дані осіб, відповідальних за забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації:

КОЛЕСНІК НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА - головний спеціаліст  відділу діловодства та роботи із зверненнями громадян.

Поштова адреса: Скадовська районна державна адміністрація, вул.Олександрівська, 34, м.Скадовськ, Херсонська область, 75700 (помітка на конверті «Публічна інформація»).

Робочий телефон, факс: (05537) 5-32-37.

Електронна адреса: rda-skad@khoda.gov.ua