«Білі троянди для тебе»

Саме під такою назвою 6 березня 2019 року у великій залі районного будинку культури вщент заповненою глядачами відбувся святковий концерт для найчарівнішої, найпрекраснішої, найгарнішої половини людства — жінкам!

В фойє районного будинку культури була представлена виставка народного фото-клубу «Парус» (кер. Олексій Бєлоус), присвячена 35-річчю з дня створення клубу. Виконавську майстерність продемонстрували учасники зразкового оркестру народних інструментів «Садко» (кер. Ірина Щеренко, Скадовська ДШМ).

Розпочався концерт врученням весняних квітів, тюльпанів від очільників влади міста та району, трудових колективів, установ та організацій, загальноосвітній закладів міста — усім жінкам присутнім у залі.

«Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Бажаємо Вам завжди бути музами для своїх чоловіків, найкращими мамами для своїх дітей і просто коханими і щасливими. Зі святом!» — з впевненістю вітали жінок голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, голова Скадовської районної  ради Олег Старенький та секретар міської ради Олег Сокольчук.

Традиційно, найактивніші жінки міста та району отримали від очільників влади квіти, грамоти, подяки та подарунки.

Вражаючі видовищністю концертні номери налаштували присутніх у залі на весняний святковий настрій. Феєричні виступи дарували: народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шетухіна), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), народна вокальна естрадна студія «Всі разом» (кер. Юрій Луканов), народний дитячий біг-бенд «Сурма» (кер. Валерій Білошапко), Заслужені працівники культури України Анатолій Волошин та Степан Ковальчук, Заслужений діяч мистецтв України Анатолій Шумейко. Вокалісти клубу бардівської піні «Капітан». Солісти-вокалісти: Катерина Кручкова, Олександр Бугаєнко, Олександр Кока, Сергій Замараєв, Анатолій Токарчук, Євген Іванов, Дарина Ходос, Ксенія Браташ та сімейний дует у складі Миколи та Інни Костовинських.

Фінальним яскравим акордом концерту став виступ народного ансамблю спортивного бального танцю «Каравела» разом з працівниками районного будинку культури!!!