Робоча зустріч в Новомиколаївській сільській громаді

Фото без опису    24 березня поточного року директорка Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Катерина Андрющенко відвідала з робочим візитом Новомиколаївську сільську територіальну громаду.

Мета зустрічі - вирішення проблем зайнятості, наближення соціальних послуг до жителів, мотивації їх до продуктивної занятості та економічного розвитку громади.

В ході зустрічі з заступником голови територіальної громади Ольгою Бутенко обговорювались різноманітні питання.

Директорка філії презентувала послуги державної служби зайнятості, озвучила проблемні питання щодо подолання безробіття членами громади, створення нових робочих місць, приділила увагу питанню організації громадських робіт, в тому числі за напрямом соціально направленого проекту з інформування населення щодо запобігання порушень громадського порядку «Шерифи». Також було зазначено, що роботи тимчасового характеру організовуються з метою стимулювання безробітних осіб до праці та їх матеріальної підтримки під час пошуку постійної роботи. Крім того, роботи тимчасового характеру надають змогу роботодавцям підібрати працівників на постійні робочі місця.

Не залишилась без уваги проблема неофіційного працевлаштування. Було наголошено про необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед роботодавців та населення громади щодо переваг легальної зайнятості. Керівники домовились про включення представника центру зайнятості до складу комісії Новомиколаївської територіальної громади по легалізації найманої праці.