Підбиття підсумків оздоровлення дітей у Скадовському районі

Належну організацію літнього оздоровлення дітей створення оптимальних умов для їх безпечного й ефективного  перебування  в закладах оздоровлення вдалося забезпечити завдяки консолідації зусиль усіх підрозділів районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування.

Влітку 2018 року в Скадовському районі надавали послуги оздоровлення 20 дитячих оздоровчих закладів. Організація оздоровлення та відпочинку в літній період забезпечувалася як на території міста, так і за його межами. Станом на 25 вересня  2018 року  оздоровленням та відпочинком  охоплено 3769 дітей шкільного віку, що складає 100,5% від запланованого (3751дитина), з них 1751 дитина пільгових категорій, а саме: діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування – 80, діти сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах – 9,   діти-інваліди – 17, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 781, діти постраждалих від аварії на ЧАЕС -15, діти які перебували на диспансерному обліку – 241, талановиті та обдаровані діти – 353, діти працівників АПК та соціальної сфери – 130, діти внутрішньо переміщених осіб – 31, а також діти, батьки яких постраждали або беруть участь безпосередньо в АТО – 94.

Керівниками 15 оздоровчих закладів району, а саме ДОТ «Веселка», ДОЦ «Червоні вітрила», ДОК «Бригантина», ПЗОВ «Романтик», КП ДЗСТ «Таврія», ДОТ «Аврора», ДОТ «Гагаріна», ДЗСТ «Чайка», ПДКОВ «Сонячний», ДСОК «Чемпіон», ПЗОВ «Крилатий», ДЛОК «Сузір’я Таврії», ПЗОВ «Прибрежний», ДЗСТ «Дельфін», ДОТ «Усова», було надано 118 благодійних путівок для оздоровлення категорійних дітей.

Підводячи підсумки оздоровлення дітей, заступник голови районної державної адміністрації на засіданні районної координаційної ради з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків, яка відбулась 06 вересня 2018 року Надія Сєркова сказала: «Самим найдорожчим є наші діти, і було зроблено все для того, щоб у оздоровчому сезоні 2018 року було оздоровлено як найбільше дітей. Дякуємо усім керівникам оздоровчих закладів які відгукнулись на благодійну акцію та надали путівки, дякуємо батькам та керівникам підприємств, органів самоврядування, які не зважаючи ні на що знайшли кошти та оздоровили діточок на морі. Ми сподіваємось, що і в оздоровчому сезоні 2019 року наша співпраця в даному напрямку продовжиться».